Кремль буде відповідати за злочин: Родичи жертв катастрофи рейсу МН17 звернулись з позовом проти Росії до Європейського суду

За скоєне зло імперія Путіна має понести покарання.

Ми пам'ятаємо. Фото: ЕРА/UPGАвстралійська юридична фірма подала позов про компенсацію проти Росії і президента Володимира Путіна в Європейський суд з прав людини від імені сімей жертв малазійського літака MH17, збитого в 2014 році, повідомляють Патріоти України з посиланям на сайт Нескучные новости.

Так, у позові сіднейської юридичної фірми LHD фігурують імена 33 найближчих родичів жертв з Австралії, Нової Зеландії Та Малайзії. Позов був поданий 9 травня і називає Російську Федерацію і її президента Путіна в якості відповідачів. Родичі жертв вимагають у відповідачів компенсації у розмірі $ 10 млн за одного загиблого пасажира.

Як повідомлялося, 13 жовтня минулого року Ради безпеки Нідерландів оприлюднила фінальний звіт щодо катастрофи МН17. За висновками експертів, літак Boeing-777 авіакомпанії "Малайзійські авіалінії" був збитий над Донецької областю в липні 2014 року ракетою, запущеною російським зенітно-ракетним комплексом "Бук". Катастрофа літака Boeing-777 рейсу MH17 забрала життя 283 пасажирів та 15 членів екіпажу, в тому числі 80 дітей. Найбільше серед загиблих було громадян Нідерландів, Малайзії та Австралії.

Може обернутись тюрмою: Який штраф загрожує за неявку в ТЦК за повісткою:

середа, 24 червень 2026, 16:50

Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...

Не встигли добігти до укриття: У лікарні Києва померли мама і донька, поранені під час обстрілу

середа, 24 червень 2026, 16:44

В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...