Влаштували газові камери: У ЗМІ розповіли, як знущалися над затриманими на антикорупційних мітингах в Петербурзі

Після акції протесту проти корупції в РФ, кількість учасників якої у Санкт-Петербурзі зайняла друге місце після Москви, поліція затримала 658 людей, 247 із яких провели в камері одну чи дві ночі, зазнаючи жорстокого поводження.

Одна з камер, в яких утримували затриманих протестувальників. Фото:Новое ВремяУ ніч на 13 червня в 33-му відділі поліції Санкт-Петербурга в камери затриманих на антикорупційній акції протесту 12 червня пустили перцевий газ. Про це заявили відразу кілька громадян, які опинилися в цьому відділі поліції в Московському районі, передають Патріоти України з посиланням на ОВД-инфо.

Газ розпорошили в камері, де сидів затриманий, який нібито вів себе агресивно. По вентиляційній системі газ розповсюдився в інші камери і навіть кабінети співробітників, відзначають співрозмовники.

"У сусідній камері опинився чоловік, теж затриманий 12 червня, але не з мітингу. Він був буйний, божевільно бив в стіну камери, довго. Ми розуміли, що нам з цим жити цілу ніч, і, мабуть, поліцейські це розуміли", - розповіла затримана.

Спочатку з камер випустили дівчат, але поліцейські відмовлялися викликати лікарів, говорить жінка.

"Потім з'ясувалося, що один із затриманих чоловіків проніс в камеру телефон і викликав собі "швидку". Він теж задихався. Через 15 хвилин приїхала "швидка", здивувалася всій обстановці, лікарі сказали:"Сюди треба десять "швидких" привезти, що ви тут влаштували, тут неможливо дихати". Потім вже всіх випустили з камер, на хлопців було страшно дивитися, вони були всі червоні в сльозах. Їх протримали в газовій обстановці на 20 хвилин довше, ніж дівчат. При цьому "швидка" просто перевірила мені пульс і поїхала", - пояснює затримана.

Співробітники поліції знущались над затриманими, стверджує Тетяна Кузіна. 28 годин люди перебували в жахливих умовах в одному підвалі всі разом.

"Жінці, яка медсестра або лікар, теж стало погано. Чоловік (лікар) сказав "як ви взагалі тут можете перебувати", і тільки після того, як вони поїхали, нас перевели в підвал всіх. В туалет виводили, навіть якщо не хотілося, а потім говорили - ось зараз всі виходили - терпи. Мила не було, туалет був у такому стані, навіть коли я в селі була, я такого не бачила. в туалеті - дві величезні дірки. І туалет такий брудний, смердючий", - розповіла Кузіна.

Такі умови вона називає "пеклом непроглядним". Поліція, зазначає Кузіна, так і не пояснила дії з балончиком.

"Спали так: були якісь настили в актовому залі-підвалі. Там туалетом пахло нестерпно, ми вже потім принюхалися, а так взагалі не могли там залишатися. Там були сидіння-настили. І стільці теж складали. Коли нас забирали, у нас відібрали все, навіть шнурки.

А дівчину вісімнадцятилітню, у якої шнурки не знімалися, вони змусили зняти взуття, і вона ходила по холодній підлозі босоніж. Я там сама застудилася, просто лежала, після того, як звідти вийшла", - додала затримана.

Хіти тижня. "Шлюха, пиши на русском!": Скрепні співгромадяни зацькували Шарапову в мережі

субота, 21 квітень 2018, 23:22

Росіянам не сподобалося, що тенісистка підписала фото в "Інстаграмі" англійською. Співвітчизники спортсменки зацькували її через фото на тлі кросівок гігантського розміру, яке вона підписала англійською мовою. "Розглядаємо архіви Кортеса, аналізуємо ма...

Жебрівський розповів, скільки на Донбасі проукраїнськи налаштованих громадян

субота, 21 квітень 2018, 23:00

Голова ОВЦА також порадив проєвропейським партіям не гаяти часу, тому що "Опоблок" посилено "окучує" округи на Донеччині, сподіваючись на збереження мажоритарки. Уявлення про незначений відсоток підтримки української національної ідеї й державності сер...