"Вона була в одних трусах, брудна, ноги сині": У Харкові мама лишила на вулиці трирічну донечку (фото)

Дитина нікого не підпускала до себе, бо мати постійно ображала її та інших своїх дітей

Фото: ATN

У Харкові на березі водосховища в Олексіївському лугопарку була знайдена трирічна дівчинка. Дитину забрала подруга матері Ірина Бакуменко. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на ATN.

За її словами, дівчинці три роки, вона скаржилася на погане ставлення з боку матері. "Вона була в одних трусах, брудна, ноги сині", – розповіла Ірина журналістам телеканалу. В даний час дитина знаходиться у волонтерів.

"Я запитала дівчинку — як тебе звуть? Вона каже: Ніка. Де мама? Працює. Мама ображала? Так, мама ображала... Дитина не підпускала до себе нікого...", – заявила Антоніна Тарасова, яка прихистила дитину. За словами Ірини Бакуменко, в матері Ніки є ще діти, їх жінка також не раз залишала на вулиці. Зараз недбайливу матір розшукує поліція, там вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Хіти тижня. В Індії дівчинку з хоботом замість носа визнали втіленням на землі бога благополуччя і мудрості Ганеші (фото, відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 3:00

Шестирічна дівчинка Лакшмі народилася з деформацією. Замість носа у неї на обличчі знаходиться довгастий хобот. Фото. Дівчинку з Індії, яка народилася з хоботом замість носа, визнали втіленням божества на землі. Про це повідомляє британське видання Dai...

Хіти тижня. Дніпрян шокує новий "цар-балкон", який нагадує труну й може поховати не лише дивакуватих хазяїв (фотофакти)

вівторок, 28 вересень 2021, 1:00

У Дніпрі на правому березі з'явився "цар-балкон", який візуально нагадує труну. Важливо, що він може бути небезпечним для місцевих жителів, повідомляють Патріоти України з посиланням на Суспільне. Так, балкон знаходиться в Шевченківському районі міста ...