"Все ее подписчики могут ее с этим поздравить и помолиться, чтобы она вас не сбила!": У Харкові люди знов провчили "Небезпечну Аню"

Оскільки Ганна Кривуц не має достатньо розумових здібностей, щоб зрозуміти усю небезпеку своєї поведінки самостійно, людям доводиться дещо їй "пояснювати популярно".

Нетверезу блогерку вирішили провчити. Фото: соцмережі.

У Харкові люди провчили блогершу Ганну Кривуц, що попалася за кермом в стані алкогольного сп'яніння. Про це повідомляє Ляна Теремкова на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

«Порізали колесо, хотіли, мабуть, навчити правильно паркуватися, але вона знову набухалася і за кермо! Плюс ще одна 130. Всі її передплатники можуть її з цим привітати і помолитися, щоб вона вас не збила! Потім можете зняти чергове відео-виправдання їй!», - пише вона.

У свою чергу користувачі соціальної мережі в коментарях різко висловлюють своє обурення поведінкою дівчини. «Я б її на ланцюг посадив, однією горілкою поїв», «Господи, коли її вже посадять? Вона ж неосудна»,«Як таких ще земля носить?» - пишуть люди.

При цьому сама Ганна Кривуц опублікувала відео, де знята її зупинка патрульною поліцією. На ролику дівчина нецензурно грубить поліцейським. Нагадаємо, що це вже не перший випадок, коли небайдужі громадяни вирішили провчити блогерку.

Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": У Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...