"Все життя захищав інших, а постраждав від мерзоти": Син пенсіонера, якого на київському ринку побили іноземці, розповів про стан батька

За словами чоловіка, наразі його батько перебуває у тихому спокійному місці та під опікою дружини, яка свого часу працювала медсестрою.

Побитий пенсіонер. Фото:ВголосСин літнього чоловіка, якого побили біля станції метро "Лісова" у Києві, розповів про стан свого батька. Про це Олександр Санніков написав на своїй сторінці в Facebook, зазначають Патріоти України.

Потерпілий військовий пенсіонер - полковник у відставці, Санніков Семен Гнатович, 1954 року народження. Олександр зазначив, що в даний момент Семен Гнатович працює в Національній Академії Національної Гвардії України на київському факультеті.

Пенсіонер є доцентом кафедри військових спеціальних дисциплін, займається підготовкою кадрів, в тому числі і для ООС. "Все життя, що я пам'ятаю, батько був поглинений підвищенням своїх професійних якостей, що не могло не позначатися на сім'ї. Але я точно знаю, хто мій батько, - він професіонал, яких зараз можна злічити на пальцях!" - написав Санніков-молодший.

"Мій батько віддав армії життя! І це не гучні слова, це факт. А ось що дала Держава і армія моєму батькові? Може забезпечили житлом? Може дали соціальний захист? Може допомогли у важку хвилину як сьогодні? Але я не про це.

Як ви всі знаєте 25.05.18 стався інцидент на ринку біля метро "Лісова", і мій батько був побитий групою іноземців без видимих на те причин під наглядом бездіяльної охороною ринку. 25.05.18 і на даний момент медична допомога відповідними організаціями не надана", - зазначив він.

27.05.18 небайдужі люди, патріоти України показали зуби, зібрали акцію і розгромили точку продажів кривдників мого батька. Уклін до землі Вам! Нас справжніх мужиків мало, але ми є! В даний час ми з нашою матір'ю Любов'ю Володимирівною, в минулому медсестра вищої категорії, сестрою Оленою, яка надала розголос події, стурбовані здоров'ям нашого батька, це на першому місці", - розповів Санніков.

"Батько - інвалід війни, переніс інфаркти, інсульти, і не дуже дружить зі здоров'ям. Будь-яке втручання може мати фатальний характер. Зовсім не хочу співати батькові дифірамби з приводу його вчинку і захисту жінки від образ, але він офіцер! Хтось ще пам'ятає, що означає це високе звання?"- запитав син потерпілого.

" Батько все життя захищав громадян від зовнішнього ворога, а постраждав від мерзоти, яку сюди пустили інші, продавши себе за дзвінку монету", - написав він.

Гарненькі гості: До "Академіка Вернадського" прибули пігнвіни для гніздування (фото)

неділя, 24 вересень 2023, 15:52

Українські полярники з арктичної станції "Академік Вернадський" показали новоприбулих пінгвінів, які збираються гніздувати поблизу станції. Про це пише пресслужба Національного антарктичного наукового центру, передають Патріоти України. У першій полови...

Дитина довго мовчала: У Дніпрі батько регулярно ґвалтував рідну доньку

неділя, 24 вересень 2023, 14:14

У Дніпрі затримали та повідомили про підозру місцевому мешканцю за фактом зґвалтування малолітньої дитини. Про це повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура, передають Патріоти України. За даними слідства, підозрюваний, користуючись відсутністю др...