Міжнародне видання National Geographic опублікувало серію знімків зі сходу України. Головна тема: діти, які живуть в зоні бойових дій. Про це пише gazeta.ua, передають Патріоти України.
Фото для видання зробила фотограф Анастасія Власова. Фотографували дітей виключно у двох населених пунктах Донбасу: Щастя і Попасна.
"Коли ти молодий, ти не хочеш весь час депресувати. Реальність, однак, полягає в тому, що багато підлітків вживають заспокійливі засоби. Для підлітків, які живуть в зоні воєн, це поєднання жахливих і радісних подій. Було б легко дозволити гніву та скорботі захопити їх, але вони вибирають життя", - говорить Власова для National Geographic.
Власова каже, що підлітки не дозволяють війні завадити їм бути дітьми. У той же час, коли раптово розривається повітряна куля, всі вони падають підлогу. Бо звикли уникати всього, що імітує звук стрілянини.
Фотограф так здружилася з дітьми, які є героями її знімків, що нерідко отримує на телефон смс. "Я сиджу зовні на вулиці, і чую, як починається гучний обстріл. Люди покинули вулиці. Це страшно", - написала 10-класниця Діана Фоменко з міста Щастя.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...