Вшановуємо день пам’яті найвидатнішої жінки української землі (відео)

Рівноапостольна Ольга стала першою видатною жінкою у вітчизняній історії. Дружина і мати монархів, сама сильна правителька і чудовий адміністратор, воїтельниця та дипломат

Імператор Костянтин VII Багрянородний приймає у Константинополі княгиню Ольгу. Хрещення Ольги Патріархом, хрещений батько - Костянтин VII. Радзивіловського літопис, 13-15 ст.

11 липня 969 року померла княгиня Київська Ольга, дружина князя Ігоря, мати Святослава Хороброго, бабця Володимира Хрестителя, нагадують Патріоти України.

Століттями народні перекази зберігали образ великої княгині, як діяльної, мудрої, «віщої» правительки й захисниці землі Руської. Зробила потужний внесок в історичну долю східних слов'ян. Від природи ця жінка була наділена гострим розумом, нестримною енергією, широтою поглядів та міцною волею.

Образ Ольги ( у хрещенні – Олени) постає із сторінок «Повісті минулих літ» Нестора Літописця, візантійських хроністів і письменників. Православна ж церква шанує її, як святу й рівноапостольну.

Кабмін відклав підвищення тарифів на електроенергію для населення. НКРЕКП пояснила, що за цим стоїть

субота, 25 березень 2023, 7:01

Кабінет міністрів на засіданні у п’ятницю, 24 березня, ухвалив рішення продовжити дію чинних тарифів на електроенергію для населення ще на місяць – до 30 квітня. Про це представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук повідомив у Telegram. . "Перед...

"Тягне, щемить, пече": У жінки на Донеччині назавжди в шиї застряг уламок снаряда окупантів - витягти його неможливо (фото)

субота, 25 березень 2023, 6:50

У фельдшерки Оксани Корнєвої з міста Сіверськ, що на Донеччині, внаслідок обстрілу російськими окупантами у тілі назавжди залишився осколок снаряда. Історію жінки розповідає портал ТСН, передають Патріоти України. Як розповідає сім'я Корнєвих, після че...