Винна вихователька? Вдалося з'ясувати причини масового отруєння сальмонельозом дітей у дитсадку Києва

Передача збудника інфекції сталася фекально-оральним або ж контактно-побутовим шляхом, тобто через брудні руки.

У садочку діти заразилися сальмонельозом. Ілюстрація:Сегодня

У Києві в дитячому садку №131, де сталося масове отруєння, діти заразилися сальмонельозом від свого вихователя. Про це ГолосUA повідомив заступник керівника столичної Держпродуктпотребслужби Олександр Овчаренко. передають Патріоти України.

За його словами, у шістьох дітей виявлено сальмонельоз групи D, ще двом поставлений діагноз сальмонельоз.

Під час перевірки в установі сальмонелу групи D виявили ще у чотирьох дітей і виховательки.

"Очевидно, що вихователь є сальмонелоносієм. Після перевірки лабораторії служби можна буде зробити остаточний висновок. У відібраних продуктах, а саме в гречці, було виявлено перевищення кишкової палички, а в компоті були бактерії, що говорить про порушення санітарно-гігієнічних норм і технологічного процесу в приготуванні їжі", - сказав Овчаренко.

Він уточнив, що в садку також виявлено відсутність вентиляційних решіток і не є достатньою кількість миючих засобів.

Крім того, Овчаренко додав, що харчоблок закладу вимагає капітального ремонту, бо там "обсипаються стіни і стеля".

У той же час глава київського управління Держпотребслужби Олег Рубан заявив, що в садку вже призупинено навчально-виховний процес.

"Поки не будуть проведені всі необхідні санітарні заходи, зокрема, не буде проведено медичне обстеження персоналу та дітей, садок буде знаходиться в режимі припиненого навчально-виховного процесу", - сказав Рубан.

Він уточнив, що вже є остаточні результати про те, як заразилися діти. "Передача збудника інфекції сталася фекально-оральним або ж контактно-побутовим шляхом, тобто через брудні руки", - резюмував керівник столичної Госпотребслужби.

Хіти тижня. "Нам нравится, как врет президент. И вот эти. Пусть врут! Хорошо же врут, душевно!": Олена Риковцева про росіян

субота, 21 жовтень 2017, 2:00

"Европа нам не нужна. Она мешает нашему развитию. Потому что мы под всеми этими санкциями развиваемся лучше, чем любая европейская страна", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Олена Рикоцева, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Это спокойно, с...

Для відкриття благодійного фонду: В Україну прибуде культовий американський режисер

субота, 21 жовтень 2017, 0:30

Девід Лінч зустрінеться зі студентами, чиновниками, а також представниками творчої еліти. Автор серіалу "Твін Пікс" Девід Лінч відвідає Україну 16-18 листопада. У зазначений період відбудеться офіційне відкриття українського представництва всесвітнього...