Випробували "новий коктейль": Учасник групи Pussy Riot вважає, що його могли отруїти співробітники ГРУ

Петро Верзілов додав, що не пам'ятає нічого, що відбувалося в перші дні після отруєння.
Петро Верзілов. Фото: соцмережі.

Учасник групи Pussy Riot і видавець "Медиазоны" Петро Верзілов заявив, що його могли отруїти співробітники російських спецслужб, імовірно, ГРУ міноборони РФ. Про це він сказав у інтерв'ю німецькому виданню Bild, передають Патріоти України.

За його словами, отруєння сталося так професійно, що інших висновків зробити не можна. Верзілов зазначив, що на ньому випробували "новий отруйний коктейль". Він додав, що не пам'ятає нічого, що відбувалося в перші дні після отруєння. Свідомість почала повертатися до нього тільки у берлінській клініці "Шаріте".

Активіст переконаний, що його могли отруїти із двох причин: через акції у фіналі чемпіонату світу з футболу в Росії та через розслідування вбивства російських журналістів у Центральноафриканській Республіці. Видання пише, що Верзілов був другом загиблого в ЦАР російського режисера Олександра Расторгуєва. Активіст заявив про намір повернутися до Москви.

11 вересня Верзілова доправили в токсикореанімаційне відділення однієї з лікарень Москви у важкому стані. Лікарі підозрювали отруєння ліками. Рідні Верзілова стверджували, що він не вживав жодних препаратів.

Кого в Україні визнають непридатним до військової служби та чому з "білим квитком" теж можуть призвати - усі нюанси

понеділок, 6 лютий 2023, 13:30

Війна в Україні триває вже майже рік, стільки ж йде загальна мобілізація, під час якої повістки можуть вручатися й обмежено придатним до служби, й тим, хто до неї не придатний, передають Патріоти України. «Білий квиток» — документ, що видається військ...

В Україні можуть скасувати відстрочку від призову для однієї категорії громадян

понеділок, 6 лютий 2023, 12:59

В Україні триває воєнний стан та загальна мобілізація військовозобов'язаних громадян. Водночас, чимало українців мають відстрочку від призову. Право на відстрочку дається за медичними показаннями, за сімейним станом, а також за службовим станом, перед...