Про те, що треба робити українцям в період економічних труднощів, в інтерв'ю сайту "Православний спадок України на Святій Горі Афон" розповів ігумен афонського монастиря Ксенофонт архімандрит Олексій, інформують Патріоти України. Він вважає, що в такий важкий період українцям необхідно більше працювати на землі, допомагати знедоленим і "припинити заблудше і неправильне життя".
Афонський старець розповів: "Я думаю, що в період економічних труднощів нам необхідно більш енергійно працювати на землі, данній нам Богом. Адже сказав Господь, що від плодів її ми будемо їсти. Через наші старання і працю Господь дасть нам сили у нинішніх випробуваннях, але нам треба припинити заблудше і неправильне життя. Тільки через роботу і працю ми зможемо вийти з життєвого тупика", - зазначив геронда. Також ігумен афонського монастиря нагадав про важливість допомагати знедоленим. "В очах Божих співчуття, допомога, підтримка тих, хто цього потребує, є великим приношенням. В наш час просто необхідно допомогати стражденній людині, яка втратила все, що мала у своєму житті", - сказав архімандрит Алексій.
Разом з тим він нагадав про те, що "випробування завжди посилаються Господом, як свідчення Його любові". "Через випробування і труднощі нам треба знову знайти правильну дорогу і повернутися на шлях каяття... Коли людина має віру, надію і довіру до Бога, тоді вона черпає сили від даної йому Божественної благодаті. І ці сили допомагають їй протистояти проблемам і труднощам. Хто вірує в Бога – сильна людина. Той, хто не вірить, поневолюється відчаєм, смутком, печаллю, розчаруванням, він не бачить світла, оскільки йому не вистачає Христа", - зазначає афонський старець. За його словами, в останні роки люди приїжджають на Афон схвильованими, повними проблем. Читайте також Папа Римський визнав, що українці відчувають себе зрадженими через декларацію з главою РПЦ "Вони не знають, що буде завтра. Така ситуація їх призводить до невизначеності та незахищеності", - каже ігумен монастиря на Святій Горі Афон. Водночас він нагадує про те, що Афон – "це місце молитви, покаяння, аскези, а також праці". "Тому люди, які приїжджають на Афон, беруть приклад у ченців. Багато хто приїжджає побачити святині: чудотворні ікони та святі мощі, до яких можна прикластися; приїжджають сповідатися, щоб почати нову сторінку у своєму житті. Багато паломників скидають з себе всю свою скверну і стають чистими, тим самим вони починають нову сторінку у своєму житті, коли покинуть Афон", - констатує геронда.
У селі Мульчиці (Рівненська область) у школі вчитель, імовірно, побив учня. Про це 18 січня повідомила пресслужба Рівненського обласного управління Національної поліції у Facebook, передають Патріоти України. Правоохоронці зазначили, що під час монітор...
У Дніпрі викрили посадовців та медиків військово-лікарської комісії одного з районних територіальних центрів комплектування, а також працівників інших медичних установ міста, які підробляли чоловікам мобілізаційного віку результати аналізів на ВІЛ. Про...