Висувають свої вимоги: У Києві зібрався "Алкомайдан", влаштувавши бійку в Київраді (фото)

Заборона Київміськадміністрації на продаж алкоголю в МАФах набула чинності 12 квітня. У порушників відбиратимуть ліцензії.

Власники МАФів біля будівлі КМДА на Хрещатику влаштували акцію протесту проти знесення торгових точок і заборони на продаж алкоголю. Про це повідомив керівник Департаменту міського благоустрою Дмитро Білоцерківець на своїй сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.

"Під КМДА черговий мітинг МАФовиків, вимог кілька:

дозволити продаж алкоголю в МАФах;

не зносити мафи, які мають псевдо-документи на капітальні будівлі, отримані в минулому через корупційні рішення судів. А такі "ліві" документи є майже у всіх незаконних МАФів, тобто спроба зупинити всі демонтажі;

припинити демонтаж в Гідропарку;

відсторонити мене від кураторства демонтажів МАФів ", - перерахував Білоцерківець.

"Також по прапорах бачимо, що проплатили псевдо-"Правому сектору", щоб заручитися їх підтримкою і підняти хоч якісь прапори. Обіцяють мало не штурм адміністрації, якщо їх вимоги не будуть виконані", - зазначив глава Департаменту міського благоустрою.

"Мафовики "алкогольні" пішли на штурм адміністрації, дійшли до третього поверху, там їх відтіснили. Тепер вони перекрили рух на Хрещатику", - розповів Білоцерківець трохи пізніше.

"У народі їх уже прозвали Алкомайдан", - додав глава Департаменту міського благоустрою.

"До уваги водіїв. Алкомайдан МАФовиків за дозвіл торгувати алкоголем у кіосках перекрив Хрещатик", - пишуть в співтоваристві "Київ Інформ" в Facebook.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...