Вже має паспорт "ЛНР": Путін дав громадянство РФ скандальному американському бійцю

Джефф Монсон висловив бажання отримати російське громадянство ще в вересні 2014 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про надання російського громадянства американському бійцю змішаних єдиноборств Джеффу Монсону. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Монсон висловив бажання отримати громадянство ще в вересні 2014 року. У 2015 році, після його бою з росіянином Костянтином Скрелем в Москві, було оголошено що рішення про надання громадянства прийнято. Однак, указ про це був підписаний Путіним лише зараз.

Нагадаємо, Монсон відомий своїми проросійськими поглядами. Він неодноразово відвідував окуповані райони Донбасу, підконтрольні так званим "ЛНР" і "ДНР", та висловлював їм свою підтримку. Крім того, у американського бійця ММА Джеффа Монсона вже є "паспорт громадянина "ЛНР". Також в окупованому Луганську Монсону вручили диплом почесного доктора наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Мобілізація в Україні: Стало відомо, кого можуть поновити на військовому обліку та призвати до війська

п’ятниця, 24 березень 2023, 8:03

Під час загальної мобілізації всі чоловіки віком від 18 до 60 років вважаються військовозобов'язаними. Це стосується і тих осіб, яких знято або виключено з військового обліку, передають Патріоти України. Військовослужбовців можуть знімати або виключати...

Будинок за тисячу доларів поряд з лісом та річкою: В Україні через війну з'явилось багато дешевого житла

п’ятниця, 24 березень 2023, 7:54

Ліс, річка, абсолютна тиша та будинок, у який можна заселятися і жити. Для багатьох людей, які люблять усамітнення та спокій, така мрія так і залишається нереалізованою через те, що немає коштів на покупку такого будинку. А тим часом, із початком війни...