Вже має паспорт "ЛНР": Путін дав громадянство РФ скандальному американському бійцю

Джефф Монсон висловив бажання отримати російське громадянство ще в вересні 2014 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про надання російського громадянства американському бійцю змішаних єдиноборств Джеффу Монсону. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

Монсон висловив бажання отримати громадянство ще в вересні 2014 року. У 2015 році, після його бою з росіянином Костянтином Скрелем в Москві, було оголошено що рішення про надання громадянства прийнято. Однак, указ про це був підписаний Путіним лише зараз.

Нагадаємо, Монсон відомий своїми проросійськими поглядами. Він неодноразово відвідував окуповані райони Донбасу, підконтрольні так званим "ЛНР" і "ДНР", та висловлював їм свою підтримку. Крім того, у американського бійця ММА Джеффа Монсона вже є "паспорт громадянина "ЛНР". Також в окупованому Луганську Монсону вручили диплом почесного доктора наук Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...