"Вже навіть люди пожовкли!": Моторошні наслідки хімічних викидів у окупованому Криму

На заводі "Кримський Титан" залито тонни вапняного молока до кислотонакопичувача, але дихати абсолютно немає чим.
В окупованому Армянську краще не стає. Фото: соцмережі.

Жителі окупованого Армянська в Криму, який постраждав від хімічної атаки місцевого заводу "Кримський Титан", продовжують скаржитися на погіршення ситуації зі здоров'ям. В мережі пишуть, що шкіра у людей пожовкла, а на різних предметах на вулицях все ще залишаються темні плями, до того ж, немає, чим дихати, передає RoksolanaToday&Крим у Twitter, передають Патріоти України.

"Армянськ. Місто-катастрофа. Вже і люди пожовкли. Ситуація наступна – все дуже погано", – пише блогер із посиланням на відомості містян.

"Свіжий погляд. Два місяці перебував у центральній Росії. По приїзду звернув увагу, що відсотків 80 армянців пожовкли. Це говорить про захворювання печінки або легенів. Без звички важко дихати і болить голова", – поскаржився кримчанин у мережі.

Також місцеві розповіли, що на заводі "Кримський Титан" залито тонни вапняного молока до кислотонакопичувача, але дихати абсолютно немає чим.

"Як і раніше іржавіє залізо, темні плями на асфальті. Влада рапортує, що все добре. Придумали навіть коефіцієнт небезпеки. Мовляв, ГДК перевищено в 10 разів, але це ще не небезпечно. Діти вранці ходять до школи. Бабусі на лавочках обговорюють наші успіхи в Сирії. Кажуть, що людина до всього звикає. Навіть до життя в божевільні", – написали в мережі.

Блогер також надав дані з автоматичного поста моніторингу атмосферного повітря в Армянську. "Дає він показання зовсім не за тими газами, що виділяються накопичувачем і отруюють атмосферу міста. За словами пані Сологуб, пост буде доукомплектований у наступному році відповідними приладами. А поки отримуйте, що є. Піпл схаває! Чергова фікція", – йдеться в повідомленні.

А ви це знали? Чому у СРСР корпус телевізорів робили із дерева

неділя, 23 лютий 2025, 9:50

У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...

Літній час 2025: Українцям пояснили, чи буде традиційне переведення годинників навесні

неділя, 23 лютий 2025, 9:45

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...