
Перший заступник губернатора Миколаївської області Микола Романчук, якого затримали на хабарі у $92 тисячі, втік з лікарні. Про це повідомляє сайт Преступности.нет з посиланням на власні джерела у Службі безпеки, інформують Патріоти України.
Таким чином, Романчук самостійно вийшов з лікарні через чорний хід. Біля закладу на нього чекав автомобіль "Volksvagen" з номером ВЕ0002АК, який забрав чоловіка.
У відомстві зазначають, що машина належить сину Романчука. Автомобіль, в якому знаходиться перший заступник губернатора Миколаївської області Микола Романчук, увечері 7 червня в'їхав у Миколаїв.
Після того, як авто покинуло територію одеської лікарні, воно в'їхав в Миколаїв і пронеслося по центру міста, порушуючи ПДР.
За інформацією видання, швидкість автомобіля досягала 120 кілометрів на годину. Машина також робила петлі.
Тим часом суд вже призначив заступнику губернатора наступне засідання на завтра. Як відомо, 3 червня повідомлялося, що військова прокуратура затримала першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Миколу Романчука за отримання хабара в $92 тисячі.
Сьогодні, 7 червня, відбулося судове засідання у цій справі. Втім, Романчука відпустили просто із зали суду через погіршення стану здоров’я. Тоді ж його забрали до лікарні.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...