З днем народження, Аміно! 5 червня народилась лейтенант поліції України, боєць добровольчих батальйонів, кавалер ордену "Народний Герой України"

Доброволець із Чечні святкує 34 роки.

Аміна Окуєва. Фото:tsn.ua

5 червня 1983 року народилась Аміна Окуєва — лейтенант поліції України, боєць добровольчих батальйонів, кавалер ордену "Народний Герой України". Про це йдеться на сторінці "Типова Україна" у Fаcebook, передають Патріоти України.

Приєднуємося до привітань і бажаємо відважній жінці міцного здоров'я та многая літа.

Так починалась цивілізація: Де знаходиться найстаріша будівля світу, найстарішого мегаполісу віком в десять тисячоліть (фото)

вівторок, 30 травень 2023, 4:20

Протомісто проіснувало близька двох тисячоліть, і в кращі часи налічувало до 8 000 мешканців. При тому, що на більшій частині Євразії тих часів в поселеннях жило як правило по 100–150 осіб. Розписані стіни, одомашнені тварини, дивовижні статуетки та ін...

"Цього вже не можна уникнути": Авторитетний турецький учений прогнозує скору загибель Чорного моря

вівторок, 30 травень 2023, 2:40

Один із найвідоміших турецьких геологів доктор Осман Бекташ заявив, що глобальне потепління призведе до вимирання багатьох видів у Чорному морі. Цього вже не можна уникнути, переконаний він. . Чорне море складається з трьох шарів: нижній шар, що місти...