З ким дружать скрепи: Іранця публічно відшмагали за розпитий колись у підлітковому віці алкоголь

Якщо взяти за посил демагогію кремлівської пропаганди "русский с иранцем братья на век", то екзекуції підлягають 99,9% скрепної наддержави, включно з московськими "небожителями".

Іранця жорстоко покарали за колись випитий алкоголь. Фото: ВВС.

В Ірані чоловіка публічно відшмагали за розпивання алкоголю на весіллі більше 10 років тому, передають Патріоти України.

Фотографії чоловіка, якого шмагають батогом на центральній площі міста Кашмар, з'явилися в місцевих ЗМІ. Всього іранця засудили до 80 ударів.
Зазначається, що це було покаранням за те, що він випив алкоголь на весіллі, коли йому було 14-15 років. Інцидент стався в 2006 чи 2007 році (у 1386 році за іранським календарем), тоді ж молоду людину заарештували і засудили до покарання. Чому воно було приведено у виконання тільки зараз, не уточнюється.

За деякими даними, іранець випивав на весіллі, де під час сварки вбили 17-річного хлопця. Однак до інциденту він не мав ніякого відношення. «Обставини цієї справи абсолютно шокуючі, це ще один жахливий приклад збочених пріоритетів іранської влади», - вважає Філіп Лютер, глава близькосхідного відділення міжнародної правозахисної організації Amnesty International. За його словами, ніхто незалежно від віку не може бути покараним таким чином.

Джерело: ВВС

Тепер "дуже кається": Російський турист сфотографувався з голою дупою на тлі священної гори за кордоном (фото)

четвер, 23 березень 2023, 20:00

Російський турист сфотографувався на тлі вулкану на Балі з голою дупою. За це йому загрожує депортація. Про це пишуть російські засоби масової пропаганди, передають Патріоти України. Російський турист сфотографувався з голим задом на тілі вулкану на Ба...

В теплу пору року зустрічаємо щовечора та щоночі: Вчені назвали найсмертоноснішу тварину в світі

четвер, 23 березень 2023, 19:53

Американські вчені встановили, що найнебезпечнішою твариною у світі є комар. Про це повідомляє yahoo із посиланням на дослідження американських вчених, передають Патріоти України. За даними az-animals.com, щороку ці тварини вбивають від 750 000 до 1 мі...