За 400 грн.: Менеджера "ПриватБанку" спіймали на продажу даних клієнтів

Суд звільнив обвинуваченого від ув`язнення, встановивши йому покарання з випробуванням та випробувальним терміном в 1 рік.

Менеджер "ПриватБанку" торгував даними клієнтів. Фото: НВ.

Менеджер ПАТ КБ Приватбанк у Рівненському філіалі установи продавав дані клієнтів, які є банківською таємницею, через месенджер Telegram. Про це йдеться в рішенні Рівненського міського суду, який на судовому засіданні 20 вересня розглядав відповідне подання органів прокуратури. Вирок у цій справі оприлюднено в Єдиному реєстрі судових рішень, передають Патріоти України.

Як зазначається, під час досудового розслідування правоохоронними органами було встановлено неодноразові факти, коли в лютому 2018 року засуджений, перебуваючи на своєму робочому місці в ПАТ КБ "Приватбанк", за грошову винагороду в розмірі 400 грн за допомогою мережі інтернет, через месенджер Telegram, надсилав замовнику інформацію про клієнтів банку, яка є банківською таємницею.

Обвинувачений свою провину визнав. Суд визнав обвинуваченого винним у скоєнні злочинів, передбачених ч.3 ст.354 (Прийняття пропозиції працівником щодо здійснення або нездійснення будь-яких дій з використанням займаного становища), ч.2 та ч.3 ст.362 Кримінального кодексу України (Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка обробляється в електронно-обчислювальних машинах).

Водночас суд звільнив обвинуваченого від ув`язнення, встановивши йому покарання з випробуванням та випробувальним терміном в 1 рік. На момент ухвалення вироку обвинувачений уже не працював у "Приватбанку" і числився комірником у компанії, що займається продажем авто.

Поховали чиїсь ноги та щасливі: У РФ батьки відмовилися шукати сина-окупанта серед полонених, щоб отримати компенсацію

неділя, 14 серпень 2022, 17:00

В Ульянівській області РФ батьки відмовились шукати свого сина серед військовополонених, оскільки уже отримали компенсацію за ліквідацію окупанта. Дівчина ж окупанта побачила відео із загарбником, де він у полоні та намагається допомогти чоловіку, прот...

Відомий український актор, який отримав поранення на передовій, показав обличчя після операції (фото)

неділя, 14 серпень 2022, 16:29

Український актор Мартін Філдман, справжнє ім'я якого Віктор Стороженко, показав, який має вигляд після операції. Нещодавно знаменитість, який пішов захищати Україну від російських загарбників, отримав серйозне поранення обличчя на Донеччині. В Instagr...