За допомогою гранати: На Одещині на очах у правоохоронців вкрали службове авто (фото)

​У Великомихайлівському районі області зганьбилися співробітники Управління захисту економіки.

Фото:https://www.048.ua

Вночі четверо місцевих жителів віком від 23 до 25 років на вулиці почали приставати до двох дівчат. Під час словесної перепалки дівчата вийшли на дорогу, де в цей час проїжджав службовий автомобіль правоохоронців. Дівчата зупинили співробітників поліції і попросили допомоги. Про це пише місцевий сайт 048.ua, передають Патріоти України.

Працівники поліції зробили зауваження хлопцям, які у відповідь почали сперечатися з правоохоронцями і один з них дістав гранату РГД-5 і кинув її в салон службового автомобіля. Для безпеки співробітники Управління захисту економіки покинули службовий автомобіль і відтягли дівчат на безпечну відстань.

Цим скористалися зловмисники, сіли в машину і зникли в невідомому напрямку. Правоохоронцями був введений план "Перехоплення".

Вжитими оперативно-розшуковими заходами працівниками УВБ, ГУНП в Одеській області, УЗЕ в Одеській області зловмисники були затримані. У правопорушників було вилучено дві гранати і знайдений службовий автомобіль.

Якщо отримали повістку: Українцям пояснили, коли необхідно з'явитися до ТЦК

понеділок, 22 червень 2026, 20:36

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан. Мобілізації підлягають військовозобов'язані чоловіки, які отримують повістки. На Facebook-сторінці Харківського обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) р...

Аномальна хвиля спеки паралізує Європу - країни вводять надзвичайні заходи

понеділок, 22 червень 2026, 20:22

Більша частина Європи опинилася під впливом потужної хвилі спеки, яка принесла температури до 40 градусів за Цельсієм і вже спричинила перебої в роботі транспорту та інфраструктури, передають Патріоти України. У Франції змушені скасовувати міжміські по...