Загадкова Ісландія: 14 сюжетів, що нагадують про фантастичну Нарнію (фото)

Про далеку північну країну чули всі, але бували там і насолоджувалися красою небаченої природи – одиниці.

Водоспади, річки, гори – все в надлишку. Фото: donturistik.ruВсі чули про Ісландію, а ось бували і знають країну зсередини одиниці. Саме очевидна гідність Ісландіїприрода. Водоспади, річки, горивсе в надлишку, - невелику подорож по Ісландії пропонують Патріоти України з посиланням на сай Нескучные новости.

Приміром, тут знаходиться знаменитий водоспад Деттіфосс, вважається найпотужнішим у Європі.Природа в Ісландії досить сувора, так що місцеві жителі по можливості додають міського ландшафту фарб самі. Особливо це стосується столиці Рейк'явіка.

Ісландці не бояться експериментувати з архітектурою. Приклад такої «безстрашності» - церква Хадльгримскиркья.Традиційне ж житло виглядає так.Ісландія - одне з небагатьох місць в світі, де можна побродити по справжнім чорним пляжів.Тут можна побачити північне сяйво такої краси, що мурашки по шкірі побіжать.В Ісландії можна поспостерігати за китами з човнів і катерів. Емоції будуть бити через край!Офіційні символи Ісландії - бик, велетень, грифон і самий справжній дракон! А ось неофіційними є холод і кумедна пташка глухий кут.Ісландці обожнюють різноманітні паркани і огорожі.Тут є навіть долина самих справжніх гейзерів! Між іншим, саме слово «гейзер» походить від ісландського «geysa» («вій»).Ісландська великий каньйон глибиною близько 100 м - одне з найкрасивіших місць на планеті.Деякі вулкани Ісландії, як, наприклад, знаменитий Ейяф'ядлаєкюдль, не бажають спати і вважаються чинними. А ось Баурдарбунга вивергався зовсім недавно - в 2014 році.Можна сісти в машину і просто покататися по країні. З такими видами ніякої відпустки не треба!

З архіву ПУ. Люди і нелюди: Як старенька українка загубила 100 гривень, і що далі трапилось

субота, 22 січень 2022, 23:30

Подія сталася на Закарпатті. Негідник виявився всього один. Дуже примітна особистість. "Сталася в нашому дворі така пригода. На дверях під’їзду та на воротах з’явилося оголошення «Я в четвер загубила 100 карбованців. Якщо хтось знайшов, дуже вас прошу,...

Місяць боровся за життя: Помер засновник легендарного українського фестивалю "Червона Рута"

субота, 22 січень 2022, 23:29

Сьогодні помер засновник та директор фестивалю "Червона Рута" Тарас Мельник. Про це повідомив директор фестивалю Respublica Fest Андрій Захарко у Facebook, передають Патріоти України. "Помер Тарас Мельник, директор фестивалю "Червона Рута", людина яка ...