Загадкова Ісландія: 14 сюжетів, що нагадують про фантастичну Нарнію (фото)

Про далеку північну країну чули всі, але бували там і насолоджувалися красою небаченої природи – одиниці.

Водоспади, річки, гори – все в надлишку. Фото: donturistik.ruВсі чули про Ісландію, а ось бували і знають країну зсередини одиниці. Саме очевидна гідність Ісландіїприрода. Водоспади, річки, горивсе в надлишку, - невелику подорож по Ісландії пропонують Патріоти України з посиланням на сай Нескучные новости.

Приміром, тут знаходиться знаменитий водоспад Деттіфосс, вважається найпотужнішим у Європі.Природа в Ісландії досить сувора, так що місцеві жителі по можливості додають міського ландшафту фарб самі. Особливо це стосується столиці Рейк'явіка.

Ісландці не бояться експериментувати з архітектурою. Приклад такої «безстрашності» - церква Хадльгримскиркья.Традиційне ж житло виглядає так.Ісландія - одне з небагатьох місць в світі, де можна побродити по справжнім чорним пляжів.Тут можна побачити північне сяйво такої краси, що мурашки по шкірі побіжать.В Ісландії можна поспостерігати за китами з човнів і катерів. Емоції будуть бити через край!Офіційні символи Ісландії - бик, велетень, грифон і самий справжній дракон! А ось неофіційними є холод і кумедна пташка глухий кут.Ісландці обожнюють різноманітні паркани і огорожі.Тут є навіть долина самих справжніх гейзерів! Між іншим, саме слово «гейзер» походить від ісландського «geysa» («вій»).Ісландська великий каньйон глибиною близько 100 м - одне з найкрасивіших місць на планеті.Деякі вулкани Ісландії, як, наприклад, знаменитий Ейяф'ядлаєкюдль, не бажають спати і вважаються чинними. А ось Баурдарбунга вивергався зовсім недавно - в 2014 році.Можна сісти в машину і просто покататися по країні. З такими видами ніякої відпустки не треба!

Хіти тижня. "Бл*дь, плакала вся маршрутка. Моторола исцелил родник! С*ка, автомойщик из Назарета! Ой, Нептун йоб*ный, русалка степовая! Аквамен!" - Яніна Соколова (відео)

субота, 7 грудень 2019, 21:30

"Сейчас я расскажу вам о настоящем русском чуде. Вот, о чем сообщали в новостях "ДНР", - пише у своєму блозі Яніна Соколова, передають Патріоти України, і продовжує:. "Историю об этом источнике рассказывают с замиранием сердца. На въезде села есть родн...

Хіти тижня. Удар по кишенях: Хто в січні залишиться з чорним екраном ТБ і чому за все доведеться платити

субота, 7 грудень 2019, 21:00

Медіаринок України переживає низку історичних змін. Одна з найважливіших відбудеться 20 січня 2020 року, коли 4 медіагрупи: "Медіа Група Україна"("Україна", НЛО TV,"Індиго"), "1+1 Media" ("1+1", "2+2", ТЕТ, УНІАН, "Плюсплюс", "Бігуді"), StarLightMedia ...