Сьогодні, 5 квітня, на самому початку чергового засідання сесії надійшло повідомлення про замінування будівлі.Про це повідомляє сайт ПроЗахід, передають Патріоти України.
Як стало відомо, майже на самому початку засідання правоохоронець, очевидно, поінформував голову ОДА Геннадія Москаля про те, що надійшло повідомлення про замінування будівлі ради. На що голова ОДА відповів: "Замінували? Так нехай підривають". Після чого депутати в звичайному режимі продовжили свою роботу.
Частина присутніх взагалі сприйняла це повідомлення, як якийсь жарт, оскільки жодної людини із залу, як вимагає процедура в таких випадках, так і не вивели.
У той же час в фойє будівлі Закарпатської облради працюють сапери, на площі знаходиться поліція і відповідні служби. На питання чому людей, згідно процедури не виводять з приміщення, правоохоронці так і не відповіли.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...