Заробили мільйони: У прокуратурі повідомили подробиці махінацій "годувальників ОРДЛО"

Група зловмисників організувала незаконний канал постачання продуктів харчування на окуповані території, у тому числі, використовуючи механізм перерваного транзиту по території РФ.

Матеріали стосовно зловмисників направлено до суду. Ілюстрація:http://sud.ua/r

До державного бюджету відшкодовано понад 9 млн грн збитку групою зловмисників, які організували незаконний канал поставки продуктів харчування на окуповані території Донецької та Луганської областей. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передають Патріоти України.

"Протягом 2015-2016 років злочинці скоїли псевдоекспорт продуктів харчування на окуповані території Луганської та Донецької областей, хоча пунктом призначення товарів були Грузія, Іран, Азербайджан", - заявили в прокуратурі.

У грудні 2016 року правоохоронці затримали зловмисників. Встановлено, що вони, використовуючи механізм перерваного транзиту по території РФ, зробили привласнення коштів державного бюджету України в особливо великих розмірах.

"Згідно з проведеними експертизами, злочинці заволоділи державними коштами на суму понад 9 млн гривень, які надійшли з держбюджету в рахунок податкового відшкодування", - відзначили в прес-службі.

Завдяки вжитим заходам прокуратури Київської області, до державного бюджету відшкодовано зазначені кошти. Матеріали стосовно зловмисників направлено до суду.

У Польщі екранізують в художньому фільмі діяльність улюбленої шпигунки Черчеля, котра надихнула Яна Флемінга на створення жіночого образу його бондіани

вівторок, 6 червень 2023, 6:05

Вона могла привернути до себе будь-якого чоловіка, що дуже допомагало їй у роботі. У Польщі зараз знімають фільм про неймовірне життя Кристини Скарбек, яка прославилася своїми сміливими подвигами під час Другої світової війни в окупованій нацистами Євр...

Перший серійний електромобіль світу з батареєю CATL третього покоління, Zeekr 001, приємно здивував реальним запасом ходу

вівторок, 6 червень 2023, 4:20

Zeekr почав комплектувати свій електроседан 001 батареями CATL CTP 3.0 Qilin, що дозволили запропонувати запас ходу понад 1000 км. Але насправді пробіг виявився ще більшим — 1032 км. Таку далекобійність продемонструвала версія Zeekr 001 WE, яка 1 червн...