Зброя "Судного дня": Асад застосував проти мирного населення одну з найстрашніших бойових отруйних речовин, - Dailymail

Те, чим сирійський диктатор отруював цивільних, СРСР збирався використовувати на випадок Третьої світової війни.

Наслідки хімічної атаки. Фото:http://www.dailymail.co.uk/

Щонайменше 100 осіб, серед яких 11 дітей, загинули в результаті можливої хімічної атаки, яка сталася сьогодні в сирійській провінції Ідліб, яку контролюють сирійські повстанці. Про це повідомляє британське видання Dailymail, інформують Патріоти України.

Видання стверджує що президент Сирії Башар Асад застосував проти мирного населення смертоносний газ зарин.

Доказом цього твердження служать свідчення місцевих медиків про те, що у постраждалих спостерігаються характерні для отруєння зарином ознаки - піна з рота, утруднене дихання, млявість.

Представники сирійської опозиції заявляють, що хімічна атака була здійснена або армією Асада, або російською авіацією. Російські військові вже заявили, що в цей час не проводили жодних операцій в цьому районі, пише видання.

За повідомленнями медиків, кількість жертв атаки може зрости. Агентство пише, що прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей закликала розслідувати цей інцидент.

Сьогодні Сирійська обсерваторія з прав людини повідомила, що після авіанальотів на місто Хан-Шейхун в сирійській провінції Ідліб загинуло 58 осіб, в тому числі 11 дітей. При цьому у частини жертв бомбардування є симптоми, які свідчать про застосування хімічної зброї.

ВВС повідомило, що Хан-Шейхун утримується силами сирійської опозиції, тому у використанні хімічної зброї підозрюють сирійську армію і російську авіацію. Однак сирійські військові заперечують застосування хімзброї.

Франція вже зажадала скликати Раду безпеки ООН через хімічну атаку в Сирії.

Для довідки:Зари́н — органічна сполука, ізопропіловий етер метилфлуорофосфонової кислоти CH3P(O)(F)OCH(CH3)2. За звичайних умов є безбарвною рідиною без смаку і запаху, надзвичайно токсичною. У військових цілях застосовується як бойова отруйна речовина нервово-паралітичної дії.

Експерти сказали, у кого найбільший ризик розвитку варикозу

неділя, 24 вересень 2023, 7:39

Експерти попереджають, що вчителі, перукарі та медсестри мають значно підвищений ризик виникнення варикозного розширення вен через тривале стояння в робочий час. Доктор Марк Бретбі, консультант інтервенційної радіології та медичний директор Veincentre,...

Кашель як симптом раку: Лікар розповідає, чи можна його сплутати з простою застудою

неділя, 24 вересень 2023, 7:27

На думку лікарів, кашель не лише сигналізує про респіраторні інфекції, він може бути симптомом чогось значно тривожнішого, зокрема, раку легенів. Онкологиня Дебора Лі розповіла як відрізнити раковий кашель від симптомів застудного вірусного захворюванн...