"Зекономила" на свою голову: В Одесі автомобілістку оштрафували на кілька мільйонів за литовські номери

Випадок стався ще влітку 2016 року, але весь цей час одеситка намагалася оскаржити рішення патрульних і митників у судах.

Cadillac Escalade. Ілюстрація:ib.is

Власницю автомобіля Cadillac Escalade на литовських номерах оштрафували на 3,7 млн грн. за порушення правил митного ввезення автомобіля на територію України. Санкція за такий вчинок передбачає накладення штрафу в розмірі 300% несплачених митних платежів. Про це пише ubr.ua, зазначають Патріоти України.

Випадок стався ще влітку 2016 року, але весь цей час одеситка намагалася оскаржити рішення патрульних і митників у судах.

У листопаді 2017 р Приморський районний суд Одеси відмовився задовольнити позов водія, після чого та подала апеляцію. Але і тут правда виявилася не на боці жінки.

Своїм рішенням від 28 лютого 2018 р № 522/19001/16-а, одеський Апеляційний суд залишив рішення першої інстанції без змін. Проте, у позивачки ще є шанс звільнитися від штрафу, звернувшись з черговою заявою до Верховного суду. Чи скористається вона такою можливістю - поки не відомо.

Хіти тижня. "Русские военные нас ненавидят и считают Керчь "дырой": Жителі Криму раптово "прозріли"

неділя, 23 вересень 2018, 1:00

До ватників Керчі дійшло, що окупанти ненавидять жителів Криму. В окупованому Криму жителі Керчі поскаржилися, що росіяни ненавидять їх. У Twitter блогер "Кримський бандерівець" розповів історію місцевого жителя про те, як він здав квартиру російському...

Хіти тижня. Увага! Популярне знеболювальне виявилося смертельно небезпечним

неділя, 23 вересень 2018, 0:10

Вживання навіть малих доз диклофенаку значно збільшує шанси розвитку серйозних серцево-судинних захворювань. Крім того, пацієнти, які брали для знеболення диклофенак, в три рази частіше страждали від серцевих захворювань, ніж ті, хто вживали парацетамол.