Згуртованою громадою: На Черкащині селяни самотужки відремонтували дорогу (відео)

Мешканці Зеленої Діброви закатали на вулицях асфальт, заощадивши міському бюджету 300 тисяч грн.

На Черкащині місцеві жителі самотужки відремонтували дорогу. Селяни самостійно поклали асфальт, заощадивши місцевому бюджету близько 300 тис. грн. Про це розповідається на каналі "Україна", передають Патріоти України.

Самостійно відремонтувати дорогу жителям Зеленої Діброви запропонував сільський голова. Таким чином, всього за кілька днів, люди вже відремонтували три вулиці, при цьому витратили майже сто тонн асфальту.

За даними телеканалу, 117 тис. грн на закупівлю асфальту надійшли до місцевого бюджету від орендарів сільських земель. В кінці літа жителі Зеленої Діброви знову будуть самостійно закатувати асфальт, який в сільраді вже пообіцяли купити для ремонту ще двох вулиць.

"Чому ми повинні голосно про це говорити?": Перша ракетка Білорусі Соболенко не розуміє заяв проти війни в Україні

понеділок, 29 травень 2023, 21:53

Вона також додала, що для неї не стала несподіванкою поведінка українки, яка відмовилася тиснути руку суперниці з країни-агресорки. "Щодо ситуації з війною, то я вже казала багато, багато разів: ніхто в цьому світі, російські спортсмени або білоруські ...

Відпочинок закінчився трагедією: На пляжі раптово почалась гроза і вбила туриста на очах у його коханої

понеділок, 29 травень 2023, 21:43

У Греції під час відпочинку на пляжі раптово помер турист з Великої Британії. Сталось це під час того, як його кохана знімала його на камеру. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України. Молодий чоловік перебував у районі Агіа-Агаті на Родосі,...