Жителі Землі 26 лютого спостерігали рідкісне Сонячне затемнення (фото, відео)

Незвичайним кільцеподібним затемненням Сонця змогли помилуватися жителі Аргентини, Чилі, південного заходу Анголи, півдня Південної Америки, Антарктиди, Західної і Південної Африки. Затемнення почалося з 16:00 і досягло піку ближче до 17:00.

Чилі, Сонячне затемнення 26 лютого. Фото: ЕРА.

У Латинській Америці спостерігали за першим в новому році сонячним затемненням, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Протягом цілої години жителі Аргентини і Чилі бачили в небі вогняне кільце. Унікальне видовище виникло в момент, коли повний Місяць проходив повз Сонце, майже повністю закриваючи зірку.

Менше пощастило глядачам сусідньої Болівії. Там Місяць лише трохи закрив собою Сонце. Це було добре видно в обсерваторіях, які в цей день відкрили двері для всіх бажаючих.

Відзначимо, за три дні до і після сонячного затемнення астрологи не рекомендують приймати важливі рішення і робити значущі фінансові операції. Також не варто вирушати в далеку дорогу. Вся справа в тому, що затемнення посилює негатив.

Сонце "згасне" в знаку Риб, тому потрібно бути з ним на одній хвилі: дозвольте собі на час вислизнути від реальності. Наприклад, можна піти в кіно, почитати фантастичний роман, послухати духовну музику, зайнятися живописом.

Таке Сонце неодмінно позначиться і на людях. Особливо сильно під вплив цього явища потраплять Риби і Діви, народжені в період з 22 лютого по 3 березня і з 26 серпня по 5 вересня, Близнюки і Стрільці.

Сонячне затемнення принесе значний негативний вплив, так як в астрології такі кільцеподібні затемнення називають диявольськими. Під час таких явищ люди відчувають тягу до переворотів, нагнітання складних ситуацій, повалення влади.

Хіти тижня. Спекотно? По Одесі розгулювала гола жінка (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 17:00

У понеділок, 11 лютого, на вулицях Одеси розгулювала жінка без одягу, повідомляють Патріоти України. . Відзначають, що перехожі помітили голу жінку на Пересипу і Новому ринку. Деякі знімали її на відео, при цьому ніхто не намагався допомогти. . "При...

"Со всех сторон обложили, безбожники": Окупанти запанікували через потужну відповідь ЗСУ (відео)

неділя, 17 лютий 2019, 16:59

У районі Ясинуватської розв'язки у російських найманців сталися чергові "неприємності". ЗСУ завдали удару у відповідь по позиціях бойовиків, які відразу же влаштували паніку. Відповідне відео опублікував офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", передають ...