Живий, але серйозно травмований: На Закарпатті пасажир випав із потяга (фото)

Через відсутність під'їзної колії, рятувальникам довелося добиратися до потерпілого близько 4 кілометрів в гору пішки.

Село Скотарське на Закарпатті. Фото: 1ua.com.ua.

У Воловецькому районі Закарпатської області пасажир випав з потяга. Він госпіталізований з переломом і численними забоями. Про це повідомляє прес-служба обласного управління ДСНС, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням, інцидент стався в районі гірського села Скотарське (одна тисяча шістсот сорок один км залізничної колії). Рятувальників про допомогу попросила поліція. Ніякої додаткової інформації правоохоронці не надали.
У ДСНС повідомили, що через відсутність під'їзної колії, рятувальникам довелося добиратися до потерпілого близько 4 кілометрів в гору пішки. Надавши першу долікарську допомогу, бійці ДСНС поклали потерпілого на носилки і транспортували вниз. Там його вже чекали медики.

Хіти тижня. Через вандалізм на могилі Бандери у Мюнхені німецька поліція взялася за кремлівського пропагандиста Філіпса

середа, 24 жовтень 2018, 4:00

Наразі триває слідство, після закінчення якого матеріали будуть передані до прокуратури для належної правової оцінки скоєного злочину. Поліція Мюнхена відкрила справу у зв'язку з актом наруги над могилою ідеолога українського націоналістичного руху Сте...

Хіти тижня. "Луганчане утирались и покорно молчали", - Воронянська

середа, 24 жовтень 2018, 1:00

"Шесть лет назад… Был такой же осенний день. Когда днем тепло, почти, как летом. А по утрам заморозки, и ты замечаешь это по изысканной графике грецкого ореха на фоне вылинявшего осеннего неба - с дерева разом, громко и осязаемо шурша, вдруг рухнули ли...