Фото з сайту 
Перший заступник голови Меджліса кримських татар, Наріман Джелял, повідомив, що у Криму суд призначив покарання кримським татарам, що їхали 18 травня на акцію пам'яті в річницю депортації, та порушили закон про "встановлений порядок проведення зібрань та мітингів". Про це інформують Патріоти України з посиланням на sobytiya.info.
Джелял на своїй сторінці у фейсбуці написав, що порушникам районний суд призначив по 20 годин обов'язкових робіт кожному.
Суд відбувся 19 травня у селищі Кіровське. Чотирьох кримських татар, учасників мітингу-автопробігу, звинувачили у "порушенні встановленого порядку організації або проведенні зібрання, мітинга, демонстрації, ходи чи пікетування".
За останні 13 років кримських татар дуже часто притягували до адміністративної чи кримінальної відповідальності, в тому числі за незаконні мітинги, порушення порядку та вбивства українських підлітків (ще до анексії Криму).
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...