Зрадників не пробачають: За співпрацю з "ДНР" вінничанина засудили до 14 років ув'язнення

Зрадник передавав терористам дані щодо маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки ЗСУ

Зрадник України проведе у в'язниці 14 років. Фото: interesno.org.ua

Мешканця Вінниці засудили до 14 років ув'язнення за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури області.

"За результатами судового слідства, в якому державне обвинувачення підтримувалось прокуратурою Вінницької області, сьогодні (22.09.2016) Вінницьким міським судом винесено обвинувальний вирок, яким мешканця області засуджено до 14 років позбавлення волі за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації «ДНР».

Так, державним обвинувачем прокуратури Вінницької області Олексієм Соловйовим доведено в судовому засіданні, що обвинувачений протягом червня-квітня 2015 року сприяв в діяльності терористичної організації «ДНР» та надавав представнику спецслужби іноземної держави – Російської Федерації відомості, які становлять державну таємницю.

Відомості передані державним зрадником стосувались маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення, задумів української сторони щодо тактики та напрямів ведення бойових дій.

Особи, яким передавались таємні відомості є представником ГРУ ГШ МО РФ (позивний «Старшина») та заступник командуючого корпусом, так званого, Міністерства оборони "ДНР" Едуард Басурін.
Прокурор орієнтував суд на призначення 15 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. "Не ваше свиняче діло": Скрипін "накинувся" на "кварталівця" Жидкова (відео)

четвер, 18 липень 2019, 4:00

Журналіст Роман Скрипін порадив учаснику "95 квартал", громадянину Російської Федерації Валерію Жидкову, який "гуморить" про український політикум, їхати у свою країну і там "вчити розуму" росіян, повідомляють Патріоти України. Не ваше свиняче діло. У ...

Хіти тижня. Чому "Слуга народу" набере менше голосів, ніж очікується: Соціолог дала пояснення

четвер, 18 липень 2019, 3:00

Цілком ймовірно, що "Слуга народу" набере менше голосів, аніж прогнозують соціологічні служби. По-перше, їх прихильники, здебільшого, молодь, яка роз’їдеться, по-друге - спрацює фактор абсолютної перемоги. Таку думку висловила директор фонду Демократи...