Зрадників не пробачають: За співпрацю з "ДНР" вінничанина засудили до 14 років ув'язнення

Зрадник передавав терористам дані щодо маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки ЗСУ

Зрадник України проведе у в'язниці 14 років. Фото: interesno.org.ua

Мешканця Вінниці засудили до 14 років ув'язнення за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури області.

"За результатами судового слідства, в якому державне обвинувачення підтримувалось прокуратурою Вінницької області, сьогодні (22.09.2016) Вінницьким міським судом винесено обвинувальний вирок, яким мешканця області засуджено до 14 років позбавлення волі за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації «ДНР».

Так, державним обвинувачем прокуратури Вінницької області Олексієм Соловйовим доведено в судовому засіданні, що обвинувачений протягом червня-квітня 2015 року сприяв в діяльності терористичної організації «ДНР» та надавав представнику спецслужби іноземної держави – Російської Федерації відомості, які становлять державну таємницю.

Відомості передані державним зрадником стосувались маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення, задумів української сторони щодо тактики та напрямів ведення бойових дій.

Особи, яким передавались таємні відомості є представником ГРУ ГШ МО РФ (позивний «Старшина») та заступник командуючого корпусом, так званого, Міністерства оборони "ДНР" Едуард Басурін.
Прокурор орієнтував суд на призначення 15 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Хіти тижня. Знаряддя тортур? - У Дніпрі встановили антивандальну лавочку (фотофакт)

понеділок, 23 вересень 2019, 4:00

Місцеві вважають, що річ надійна, можна запускати в масове виробництво.

Хіти тижня. Епоха бідності позаду: Гончарук розповів, на скільки збільшить прожитковий мінімум українців 2020 року

понеділок, 23 вересень 2019, 3:00

А зовсім гарно, обіцяє, буде через рік. Правда навесні і не таке обіцяли. Але реальна політика, то не передвиборчі балачки. Прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року збільшиться на 162 гривні і становитиме 2027 гривень. В той же час Кабінет міністрів "ма...