Зрадників не пробачають: За співпрацю з "ДНР" вінничанина засудили до 14 років ув'язнення

Зрадник передавав терористам дані щодо маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки ЗСУ

Зрадник України проведе у в'язниці 14 років. Фото: interesno.org.ua

Мешканця Вінниці засудили до 14 років ув'язнення за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації "ДНР". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу прокуратури області.

"За результатами судового слідства, в якому державне обвинувачення підтримувалось прокуратурою Вінницької області, сьогодні (22.09.2016) Вінницьким міським судом винесено обвинувальний вирок, яким мешканця області засуджено до 14 років позбавлення волі за державну зраду та сприяння в діяльності терористичної організації «ДНР».

Так, державним обвинувачем прокуратури Вінницької області Олексієм Соловйовим доведено в судовому засіданні, що обвинувачений протягом червня-квітня 2015 року сприяв в діяльності терористичної організації «ДНР» та надавав представнику спецслужби іноземної держави – Російської Федерації відомості, які становлять державну таємницю.

Відомості передані державним зрадником стосувались маршрутів пересування військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України, матеріально-технічного забезпечення, задумів української сторони щодо тактики та напрямів ведення бойових дій.

Особи, яким передавались таємні відомості є представником ГРУ ГШ МО РФ (позивний «Старшина») та заступник командуючого корпусом, так званого, Міністерства оборони "ДНР" Едуард Басурін.
Прокурор орієнтував суд на призначення 15 років позбавлення волі", - йдеться у повідомленні.

Не існує "хорошого" або "поганого": Вчені спростували міф про білий хліб

середа, 20 листопад 2019, 0:25

Ризик появи надмірної ваги повністю залежить від того, як ваш організм - зокрема, кишкові бактерії - реагують на певні продукти харчування. Вчені з інституту Вейцмана в Ізраїлі вважають, що немає ніякої необхідності відмовлятися від вживання білого хлі...

Сенсація археології: У Відні разом з іншими золотими скарбами віднайшли корону останнього імператора "Священної Римської імперії", коронованого у Римі

середа, 20 листопад 2019, 0:20

Фрідріх III жив у XV сторіччі та завжди вважався в європейській історіографії останнім імператором Середньовіччя. Австрійські археологи в соборі Стефана у Відні виявили корону і золоті монети в недоторканній гробниці правителя Священної римської імпері...