У Хмельницькому, на вулиці Кам'янецька, працівники поліції затримали п'яного водія, котрий зупинився на світлофорі, щоб відпочити. про це пише сайт Хмельницький, зазначають Патріоти України.
Подія трапилась 18 лютого, близько 22:30. Водій автомобіля «Subaru Forester» зупинився на світлофорі по вулиці Кам'янецька, навпроти дитячого магазину «Сонечко» та вирішив там відпочити. Коли чоловік вийшов із автомобіля, то заявив патрульними поліцейським, що взагалі не керував автівкою.
Далі він почав поводити себе неадекватно, нападати на свідків події, та штовхати одного із поліцейських. Чоловік почав задавати поліцейському питання: "Ти в АТО служив?". Від водія відчувався різкий запах алкоголю, повідомляє сайт з посиланням на патрульну поліцію Хмельницького.
Неадекватного порушника затримали, а розмову з ним продовжили у відділку поліції. Як пізніше з’ясувалося горе-водій колишній працівник ДАІ.
Українцям, які мають інвалідність, надається грошова допомога від держави. Таким особам виплачується пенсія по інвалідності на весь період хвороби. Однак існують випадки, коли такий вид допомоги скасовується. Деякі категорії громадян скоро можуть втрат...
У Львівській області на 8500 грн оштрафквали чоловіка, який намагався виїхати з України з фальшивою довідкою про інвалідність. Про це йдеться у вироку Яворівського райсуду Львівської області, передають Патріоти України. Згідно з офіційними матеріалами ...