Звільнені заручники терористів розповіли про тортури та катування в полоні бойовиків (відео)

Терористи легко могли прострелити ногу або руку просто заради розваги.

Ілюстрація:vidomosti-ua.com

У п'ятницю, 23 вересня, відбулася прес-конференція голови Служби безпеки України Василя Грицака про звільнених з полону "Л/ДНР" заручників. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на 112 Україна.

Українці розповіли про те, як їх насильно утримували і катували в Донецькій і Луганській областях, про свої муки в полоні.

Один з колишніх заручників заявив, що терористи легко могли прострелити ногу або руку просто для розваги.

"Був такий товстий чувак у них, Монгол, в окулярах чорних весь час ходив. Він прострелив мені спочатку одну ногу, а потім іншу", - розповів колишній полонений журналістам.

Як повідомлялося раніше, в полоні у російсько-терористичних військ досі залишається 111 громадян України.

Американські науковці виявили вірус дурості

середа, 20 листопад 2019, 8:05

За результатами експерименту з'ясувалося, що вірус впливає на когнітивні здібності людини і призводить до зниження інтелекту, причому іноді досить значного. Американські дослідники з медичної школи Джона Хопкінса в Небрасці виявили унікальний вірус, як...

"Уже пельмені купують поштучно": Новини про пенсії в Україні на 2020 оптимізму поки не вселяють (відео)

середа, 20 листопад 2019, 7:55

Що буде з станом пенсії в Україні у 2020 році. Пенсія в Україні з 1 грудня 2019 виростає аж на 74 грн - з 1564 грн до 1638 грн. Наскільки доцільні подібні "підвищення" і чи варто українцям розраховувати на більше, пояснив в коментарі Главреду міжнародн...