В Україні на цьому тижні очікується різке похолодання і рясні снігопади. Так, за прогнозом Укргідрометцентру, температура повітря опуститься до 15 градусів морозу вдень, а вночі - до 22 градусів нижче нуля, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
У вівторок, 7 лютого, похолодає на всій території країни, а опади пройдуть всюди, крім Чернігівської, Сумської, Луганської та Харківської областей. В Києві в цей день йтиме сніг, температура повітря вдень опуститься до 12 градусів морозу.
У центральних областях стовпчик термометра опуститься до 9-11 градусів нижче нуля вдень і до 14 градусів морозу вночі.
На півдні країни пройде невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря буде коливатися в межах 5-7 градусів нижче нуля. Найхолодніше в цей день буде на сході країни - до 15 градусів морозу.
На заході країни синоптики прогнозують снігопади до 7 градусів морозу вдень. Відносно тепла погода очікується в Закарпатській області - до 2 градусів тепла. На півночі похолоднішає до 11-15 градусів морозу.
Восьмого лютого на сході і в деяких областях на півночі країни температура повітря буде коливатися в межах 13-15 градусів морозу вдень і до 22 градусів морозу вночі. На півдні, крім Херсона та Запоріжжя, пройде невеликий сніг. Стовпчик термометра коливатиметься між позначками 5-7 градусів нижче нуля.
У той же час в центрі, на заході і в столиці пройде сніг, при цьому в центральних областях очікується температура до 12 градусів морозу, на заході - від 5 до 8 градусів нижче нуля вдень.
У четвер очікується невеликий сніг в Миколаївській і Одеській областях, на решті території країни - мінлива хмарність. Температура повітря на півдні опуститься до 9 градусів морозу, на заході - до 7, в центрі, на півночі, сході та в столиці - до 12 градусів нижче нуля.
У п'ятницю, 10 лютого, в Україні температура повітря коливатиметься в межах 7-10 градусів морозу вдень. Сніг пройде в Чернігівській, Сумській та Полтавській областях, на решті території країни - мінлива хмарність.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...