Хіти тижня. Битва за здобич: Натураліст зняв вражаючу сутичку лисиці з орлом (відео)

Бій за шматок свіжого м'яса потрапив в об'єктив відеокамери американського фотографа-натураліста.

Скріншот

Фотограф-натураліст Кевін Ебі зняв відео, головними героями якого стали лисиця і орлан. Він виклав відео в інтернет, зазначивши, що бій був драматичним, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо текст матеріалу:

"На кадрах видно, что рыжая хищница поймала кролика и с добычей в зубах удалялась, чтобы спокойно пообедать. В какой-то момент лиса заметила летящего на небольшой высоте орлана и, очевидно, подготовилась к атаке. Она побежала быстрее, по-прежнему удерживая кролика в зубах. Между тем орлан накинулся на лису и ухватил добычу лапами. Лиса не пожелала расставаться с трофеем и не отпустила его.

В итоге птица подняла в воздух и кролика, и лису. Хищница оказалась на высоте 6 метров, пролетев около 8 секунд. В конце концов орлану все-таки удалось перетянуть себе кролика, лиса разжала зубы и упала, а птица удалилась.

Как сообщил Эби, лиса после падения не пострадала. Он отметил, что сцена оказалась более эффектной, чем он предполагал. Он ожидал, что лиса бросит кролика и орел с легкостью получит свой обед".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На українському Лукомор'ї з'явився вчений кіт, котрий дотримується Правил дорожнього руху (відео)

понеділок, 22 жовтень 2018, 0:20

З розряду розповіли б - не повірив. А так є запис відеореєстратора. Ситуація мимоволі нагадала пушкінські рядки «У лукоморья дуб зеленый; Златая цепь на дубе том: И днем и ночью кот ученый Всё ходит по цепи кругом…». У Мелітополі помічений рудий красен...

А ви так вмієте? Люди, які знають, як креативно зніматися з статуями (фотофакти)

понеділок, 15 жовтень 2018, 0:20

У світі існує величезна кількість пам’яток історії та мистецтва різних розмірів, з різних матеріалів, присвячених різним людям і подіям або створених просто так. Люди здавна думали як біля них можна відзначитись. Люди здавна фотографувалися біля цих па...