Хіти тижня. Битва за здобич: Натураліст зняв вражаючу сутичку лисиці з орлом (відео)

Бій за шматок свіжого м'яса потрапив в об'єктив відеокамери американського фотографа-натураліста.

Скріншот

Фотограф-натураліст Кевін Ебі зняв відео, головними героями якого стали лисиця і орлан. Він виклав відео в інтернет, зазначивши, що бій був драматичним, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо текст матеріалу:

"На кадрах видно, что рыжая хищница поймала кролика и с добычей в зубах удалялась, чтобы спокойно пообедать. В какой-то момент лиса заметила летящего на небольшой высоте орлана и, очевидно, подготовилась к атаке. Она побежала быстрее, по-прежнему удерживая кролика в зубах. Между тем орлан накинулся на лису и ухватил добычу лапами. Лиса не пожелала расставаться с трофеем и не отпустила его.

В итоге птица подняла в воздух и кролика, и лису. Хищница оказалась на высоте 6 метров, пролетев около 8 секунд. В конце концов орлану все-таки удалось перетянуть себе кролика, лиса разжала зубы и упала, а птица удалилась.

Как сообщил Эби, лиса после падения не пострадала. Он отметил, что сцена оказалась более эффектной, чем он предполагал. Он ожидал, что лиса бросит кролика и орел с легкостью получит свой обед".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Позичила у онука зганяти до магазину": Українці у захваті від бабусі на гіроскутері (відео)

понеділок, 13 травень 2019, 23:05

Майбутнє - десь поруч, філософські повторюють ті, хто подивився... Мережею шириться відео з бабусею, яка хвацько маневрує на гіроскутері ям на дорозі та припаркованих автівок, зазначають Патріоти України. Автор ролика написала, що дивовижна бабуля «лих...

Хіти тижня. У мережі показали захоплююче відео бійки близнюків в утробі матері

неділя, 12 травень 2019, 15:00

Батько близнюків, 28-річний Тао, сказав, що дане відео було знято, коли він супроводжував свою дружину на допологовому огляді в кінці минулого року в китайському місті Іньчуань. Бійка близнюків сталася між сестрами-близнюками в утробі матері під час ул...