Хіти тижня. Битва за здобич: Натураліст зняв вражаючу сутичку лисиці з орлом (відео)

Бій за шматок свіжого м'яса потрапив в об'єктив відеокамери американського фотографа-натураліста.

Скріншот

Фотограф-натураліст Кевін Ебі зняв відео, головними героями якого стали лисиця і орлан. Він виклав відео в інтернет, зазначивши, що бій був драматичним, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости. Наводимо текст матеріалу:

"На кадрах видно, что рыжая хищница поймала кролика и с добычей в зубах удалялась, чтобы спокойно пообедать. В какой-то момент лиса заметила летящего на небольшой высоте орлана и, очевидно, подготовилась к атаке. Она побежала быстрее, по-прежнему удерживая кролика в зубах. Между тем орлан накинулся на лису и ухватил добычу лапами. Лиса не пожелала расставаться с трофеем и не отпустила его.

В итоге птица подняла в воздух и кролика, и лису. Хищница оказалась на высоте 6 метров, пролетев около 8 секунд. В конце концов орлану все-таки удалось перетянуть себе кролика, лиса разжала зубы и упала, а птица удалилась.

Как сообщил Эби, лиса после падения не пострадала. Он отметил, что сцена оказалась более эффектной, чем он предполагал. Он ожидал, что лиса бросит кролика и орел с легкостью получит свой обед".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Жаби верхи на пітоні: Австралійський фермер зняв кумедне відео

неділя, 20 січень 2019, 16:00

Тисячі очеретяних жаб змушені були рятуватися через підняття рівня води в місцевій річці. За словами фермера, вночі в місцевій річці сильно піднявся рівень води і затопив нори очеретяних жаб, через що вони змушені були шукати більш сухе місце на височи...

Магія своїми руками: Жінка перетворила старе мертве дерево на бібліотеку для сусідів (відео)

середа, 16 січень 2019, 8:25

Будиночок у прямому сенсі наче виріс з-під землі! На магічну бібліотеку старе дерево перетворила Шаралі Говард, пише Bored Panda, повідомляють Патріоти України. . Жінка вирішила, що 110-річну мертву тополю краще перетворити в інсталяцію, яка ще й буде...