Хіти тижня. Випросила ледь не весь улов: Мережу підірвало відео із рибаком і нахабною норкою

«Голод не тітка» і рибу прийдеться поканючити.

Скріншот. Відео: Фейсбук

В мережі з’явилося кумедне відео з тваринкою, яка випрошує рибу у рибака, повідомляють Патріоти України.

На відео нахабна норка, яка не побоялася людей та прийшла до них, щоб поласувати рибкою. Звір підбіг до чоловіків і спробував залізти у відро з виловом, однак воно було закрито.

"Ти, ділова ковбаса, давай тобі відкрию. Все, вибирай будь-яку", - сказав рибак і зняв кришку, після чого норка схопила рибу і втекла.

Відео, опубліковане на YouTube, за 4 дні набрало майже 200 тис. переглядів.


Опублікував: Інна Мартинчук
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Винахідники розробили кіберхвіст, яким можна керувати за допомогою додатку (відео)

середа, 20 березень 2019, 7:25

Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів. Задумка з'явилася ще в 2006 році. У 2012 році для її реалізації був запущений збір грошей на Kickstarter. Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів. . «Це був успіх - і було дійс...

У випадку війни масово закидатимуть до Росії? Фінські фермери відгодували песців до неймовірних розмірів (фотофакти)

понеділок, 11 березень 2019, 0:32

Якщо в дикій природі вага одного песця становить приблизно 3,5-5 кг, то заручників хутрової ферми відгодовують майже до 20 кг. Щоб отримати з кожної особини більше цінного хутра, фінські ділки відгодували бідних тваринок до гігантських розмірів. Якщо в...