"Хоббит-настоятель УПЦ" та "росіянка, що стала українкою": Дивні коментарі, які підірвали мережу

Як кажуть, якою себе людина вважає, такою і будуть її вважати інші.

Ольга Камнєва, яка виклала світлину, пише: "Коммент "поняла, что украинка" я для себя отметила потому, что одна моя хорошая знакомая из Донецка. Когда началась заворуха на Донбассе, я у нее стала осторожно спрашивать, что она думает про "путинпамаги". На что получила ответ: "Я до этого момента не знала, насколько люблю Украину и украинский язык!".
Ее семья жила в большом достатке. Всё бросили, и уехали жить на Западную Украину. Снимают квартиру, работают где придется. И говорят по-украински!". Приємно, що є такі люди! Якщо хтось себе вважає українцем, та робить щось для цього - то він нам рідний, як брат, чи сестра!

А якщо людина назвала себе "хоббитом" - комусь це здається смішним. Але щодо настоятеля Дедюхіна думки користувачів розходяться. Його звинувачують у тому, що "у мережі він сміливий та веселий", а у реальності "активної діяльності на благо України зовсім немає". Тому і гумор отця Олександра багатьох не розвеселив, а роздратував.

Опублікував: Церковний Цинік
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Будівельники зламали закони фізики: Мережу здивувала будівля в Японії, яка дивом ще не впала (фото)

понеділок, 13 вересень 2021, 2:00

У мережі звернули увагу на незвичайний будинок в Японії, конструкція виглядає дуже хиткою і користувачі не розуміють, як ця споруда ще не впала. В основі будівлі знаходяться вузькі бетонні сходи, на яких тримається решта конструкції, і, здається, вона ...

З архіву ПУ. Найбільші в світі: У мережі показали українку з неймовірними очима (фото)

неділя, 12 вересень 2021, 3:00

Українська модель Марія Оз визнана користувачами мережі володаркою найбільших очей у світі. До такого висновку шанувальники дівчини прийшли не випадково: вона має дуже нестандартну красу – загострені риси обличчя, пишні губи і просто нелюдські очі, пер...