"Я постійний клієнт - майже оптовик": "Дизель шоу" про те, як українець ходив до МВФ за грошима і спілкувався з представниками Литви та Польщі (відео)

"Згодні на два гей-паради - тільки грошей дайте. А у Ляшка немає шансів". І багат, багато іншого

Навіть з огляду на той факт, що перед Україною в черзі стоять інші країни, вона не поступається і лізе вперед. Й валізу український представник взяв свою, але у випадку, якщо її не вистачить, запасся мішками. Гроші беруться в основному на боротьбу з корупцією, але менше її не стає. Так вимальовують гру з МВФ артисти та автори "Дізель шоу", зазначають Патріоти України.

"Вона все росте і росте, а вони все дають і дають. Замкнуте коло", – жартують коміки.

Читайте: Хто представить Україну на Міс світ

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...