Хрущовки – це будинки масової забудови, що з'явилися в СРСР у 1950-1960-х роках під час правління Микити Хрущова. Ці будівлі мали на меті розв'язати житлове питання в країні та швидко забезпечити людей доступним житлом, передають Патріоти України.
Попри простоту архітектури, вони мали кілька цікавих особливостей, наприклад, двоє вхідних дверей. Про це детальніше розповідає OBOZ.UA.
На початку будівництва хрущовок вхідні двері у квартирі передбачалися одні. Вона була дерев'яною та простою за конструкцією.
Однак такі двері не були ефективними з погляду збереження тепла та звукоізоляції. Холодне повітря легко проникало в квартири, а будь-які розмови сусідів в спільному коридорі ставали суспільно відомими, адже тонка дерев’яна перетинка не захищала навіть від звуків кроків.
Це створювало дискомфорт для жителів. Особливо важко було взимку. Люди буквально мерзли у власних будинках і шукали різні способи покращити ситуацію.
Деякі обшивали двері дермантином, поролоном або іншими матеріалами. Однак ці методи не завжди були ефективними і не вирішували проблему, тому влада почала отримувати все більше скарг. Зрештою це призвело до ухвалення рішення про зміну конструкції вхідних дверей.
Впровадження двох вхідних дверей
Після численних звернень та скарг громадян, у багатьох хрущовках вирішили встановити двоє вхідних дверей. Ця нова конструкція мала кілька значних переваг. Насампередвона створювала додатковий бар'єр для холодного повітря. Між дверима утворювався повітряний прошарок, який діяв як природний ізоляційний шар.
Крім того, другі двері виконували роль додаткової звукоізоляції. Мешканці більше не чули постійних розмов, кроків та інших звуків, що доносилися зі сходів.
Речниці російського МЗС Марії Захаровій просто під час брифінгу подзвонили з наказом, що удар балістичною ракетою по Україні не слід коментувати. Відео брифінгу опубліковано на YouTube, передають Патріоти України. . "По "Південмашу" удар балістичними ...
Зараз зробити ставку на футбол не просто захопливо й азартно, можна зробити правильний прогноз, якщо докласти певних зусиль. Багато гемблерів укладають успішні парі, ґрунтуючись на своїх знаннях у цьому виді спорту. Це допоможе робити точніші прогнози ...