Американці розповіли українському політологу, навіщо в США приїжджають Тимошенко, Садовий та їхні "гінці"

за словами експерта, у США ще немає чіткого бачення як ставитися до політичних процесів, зокрема, в контексті майбутніх виборів.

Ілюстрація:ba.org.ua

"На запрошення Українського конгресового комітету Америки мав можливість у Вашингтоні зустрітися з розмаїтими політиками та експертами." Про це у своєму Facebook пише український політолог Сергій Таран, передають Патріоти України, продовжуючи:

Висновки:

1) ВІД УКРАЇНИ приїздять багато, але діють по-різному, - провладні політики презентують реформи та працюють з Пентагоном у питаннях зброї (парламенту, виявляється, важливо якнайшвидше ухвалити законопроект про національну безпеку), “Самопоміч” каже про відсутність реформ та закликає “зруйнувати Укроборонпром”, а потім, колись, побудувати щось нове. Від Тимошенко їздять багато, але говорять переважно не про економіку, а про підтримку на президентських виборах. Представники Оппоблоку в США не їздять.

2) ВІД США всі структури визнають, що Україна “за останні роки зробила більше, ніж на всі попередні”. Найпроблемніше питання, на якому наголошує більшість американців, – запуск Антикорупційного суду. При цьому, всі визнають Україну беззаперечним союзником.

Загальне враження – у США ще немає чіткого бачення як ставитися до політичних процесів, зокрема, в контексті майбутніх виборів. Якщо почуєте в Києві, що хтось там “точно” домовився про підтримку, не вірте йому. Чи їй.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вірусний хіт підкорив мережу: Реакція собаки на гострі чіпси (відео)

понеділок, 10 травень 2021, 8:10

Породиста собака продемонструвала свою кмітливість. На просторах інтернету популярним стало відео, на якому породиста собака продемонструвала свою кмітливість. Так, вона спробувала гострі чипси, але швидко знайшла спосіб, що допоміг позбутися від диско...

Мертві душі та роздуті штати в армії: "Зустрічей з волонтерами у президента не було, крім спеціально обраних "придворних", - волонтер

понеділок, 10 травень 2021, 7:30

На думку волонтера відсутність контактів між владою і суспільством створює інформаційний вакуум і нерозуміння того, що відбувається в країні та в армії. Реформування армії гальмується через те, що немає необхідних органів управління. Також відсутність...