"Завищені тарифи є елементом багаторівневої системи привласнення накопичень і поточних доходів громадян." Про це пише у своєму Facebook Костянтин Матвієнко, передають Патріоти України, продовжуючи:
Однієї рукою влада у змові з монополістами на ринках комунальних послуг, енергетики, транспорту та ін. відбирає готівку в домогосподарств шляхом завищення тарифів. Іншою - через механізм субсидій на комунальні послуги напрямки з Держбюджету, у змові з корпораціями, що надають ці послуги за монопольними тарифами привласнює бюджетні кошти, замість спрямувати їх на реальні державні потреби.
Є ще опція привласнення майна та банкрутств підприємств, яким не під силу сплачувати монопольні тарифи. Зараз так готують до банкрутства "Укрзалізницю".
Завищені ціни на ліки, харчі, комунальний транспорт - перед усім маршрутки, загроза банкрутства Київського метрополітену - це все ланки одного безупинного конвеєра обдирання населення.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...