Дочекались: На наступному тижні можуть запровадити візовий режим з Росією

Вже за кілька днів Верховна Рада може проголосувати за введення візового режиму з РФ.

Фото: 24 канал

Про це повідомили джерела у фракціях "Блоку Петра Порошенко" і "Народного фронту". Так, за даними джерел, фракції ще на цьому тижні повинні були провести звірку голосів, щоб перевірити наскільки реалістичним є запровадження візового режиму з Росією, повідомляють Патріоти України з посиланням на РБК-Україна.

Отож, якби голосів бракувало, то питання не виносили б на голосування до сесійної зали. Однак про результати звірки інформації поки нема. Та джерела наголошують, ймовірність голосування наступного тижня за візовий режим з Росією залишається високою.

Опублікував: Олег Устименко
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чи справді масштабної війни із Росією не уникнути?: Ризики і можливості для України

понеділок, 17 травень 2021, 21:16

"Война на Востоке слишком громко постучала к нам в двери, чтобы мы могли игнорировать ее стук. Проведенная Путиным рекогносцировка показала решающие преимущества России в возможном конфликте", - пише оглядач Сергій Ільченко у своїй статті, передають Па...

Унікальний розпис київських під'їздів перетворив їх на витвір мистецтва (фото)

понеділок, 17 травень 2021, 21:08

Киянка власноруч перетворила нудні стіни під'їзду у витвір мистецтва. У Києві жінка перетворила кілька під'їздів радянської дев'ятиповерхівки на музей петриківського розпису. Дивовижна локація розташована на вулиці Митрополита Андрея Шептицького, 1/2 б...