
Бійці ООС продовжують плідно допомагати окупантам дотримуватись перемир’я та угод по відведенню бронітехніки з передової. Про крайній випадок станом на вчора повідомив військовий та блогер Анатолий Штефан Штирлиц, зазначають Патріоти України
Інцидент, за даними військового, трапився минулої п’ятниці, 8 лютого. Терористи обрушили на позиції ЗСУ вогонь з озброєння БМП-1 і сильно про це пошкодували. Вогнем у відповідь ворожа техніка була оперативно знищена, відновленню не підлягає.
«Позавчора представники російсько-окупаційних військ скинули заявку воїнам ОСам про надлишкову військову техніку на Світлодарській дузі. Над цікавою пропозицією бійці міркували не довго. Результатом вдалого другого пострілу у окупантів стало на одну БМП менше, а хлопці чекають на інші цікаві заявки. Все буде Україна і перемога за нами!», - написав офіцер у соцмережі.

Літній великий наступ росіян знову наростив оберти. За тиждень відбулось понад 1670 боєзіткнень. Найбільш спекотними напрямками були Покровський та Гуляйпільський, а також до них доєднався ще й Лиманський. Однак саме тут росіяни несуть рекордні втрати ...
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...