Хіти тижня. Для кого не той день 24 серпня: Астролог попередила про небезпеку

Гороскоп на День незалежності України підкаже, що готують планети 24 серпня для українців.

Що можна робити в цей день, а від чого варто відмовитись, розповіла український астролог Марина Скаді, передають Патріоти України з посиланням на Факти.

За словами астролога, у головне державне свято відбудеться важлива астрологічна подія - Венера з'єднається з Марсом у знаку Зодіака Діва. Зустріч двох таких полярних планет - жіночої і чоловічої наповнить 24 серпня незвичайною енергією.

"У цей час жіночі та чоловічі сили перебуватимуть у рівновазі, що сприяє зближенню партнерів", - сказала вона.

Цей день буде сприятливим для невимушеного спілкування, а також для візиту гостей.

Таке положення планет вдале для того, щоб переглянути своє життя - оцінити його з іншого боку.

Сприятливими буде робота в галузях, пов'язаних з засвоєнням інформації - навчання, здобуття нових інтелектуальних знань.

"З’явиться можливість записатися на курси, про які давно мріяли. Ви все встигатимете, є шанс легко впоратися з купою дрібних поточних проблем", - радить астролог.

Також цей час буде вдалим для дрібних операцій купівлі-продажу і коротких ділових поїздок.

Однак важливих рішень цього дня ухвалювати не варто - високою є імовірність потрапити в пастку шахраїв або неприємну ситуацію. Астролог не радить вирушати в далеку дорогу.

Марина Скаді назвала й головне табу дня: 24 серпня не варто приймати важливі рішення.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "Для Зеленського наступає година ікс по всіх фронтах. Юлити та записувати відосики з благодурощами для плебсу можна, але це вже не працює", - журналіст

субота, 22 лютий 2020, 23:55

"Мої джерела на 100 % підтверджують інформацію Юрій Бутусов, про те, що під Золотим, якраз недалеко від місця розведення, з ночі йде серйозний бій. У стилі 2014-2015-х років. З використанням важкої артилерії. Є інформація про бронетехніку і з нашої сто...

"Ми програли інформаційний бій, але переможемо у Війні за Незалежність" - Дмитро Ярош

субота, 22 лютий 2020, 23:41

Українці - гідний Народ, в якому трапляються і виродки, і зрадники... "Друзі! Облиште "мені соромно"... Росія, використовуючи всі свої ресурси, провела успішну спецоперацію. Безумовно, що в ній брали участь, як відверті найманці, так і "корисні ідіоти"...