Хіти тижня. "Забрехались остаточно": Фахівець з програмного забезпечення заявив, що з аналізами Зеленського явна "афера"

"Дівчина на рецепції" просто не могла поставити не ту дату у медичну виписку з результатами аналізів, оскільки автоматична система, котра заявлена в Медцентрі Eurolab, дату й час виставляє на програмному рівні.

Кандидат у президенти Володимир Зеленський, який потрапив у скандал через результати аналізів, або зовсім їх не здавав, або клініка Eurolab надає недостовірну інформацію своїм пацієнтам, стверджує Андрій Скатерний. Йдеться про особливості сертифікатів, котрі заявлені на сайті лабораторії, зазначають Патріоти України. Автор, як аргумент розбирає скрін цих виписок.

"З приводу помилкових дат в аналізах у Зеленського та їх пояснення. На основі власного досвіду в IT. Вступне: перші підсумки аналізів опублікували з датою подачі 2/04. Пояснили помилкою медсестри, що набирала текст. І це їх спалило остаточно", - пише у соцмережі пан Скатерний.

Автор публікації наводить цитату з сайту медустанови.

"Відкриваємо сайт Eurolab і читаємо: Медична лабораторія Eurolab представляє собою найсучасніший комплекс, сертифікований TUV ZUD ISO 9001:2008 та ISO 15189:2012. Що це означає? Зокрема те, що у них все побудовано на сучасній системі управління базами даних, в яку просто так вести дату заднім числом не можна. Про що нам говорить і той же сайт самого Eurolab: Запровадили унікальну комп'ютерну інформаційну систему з повноетапним штрихкодування, яка виключає вплив людського фактора. Шах і мат", - пояснив спец.

У зв'язку з цим, за його висновками, є два варіанти.

"Або Eurolab купив ці сертифікати, або, що більш імовірно, було трохи інакше. Файл, який ви бачите - це просто експорт з БД (бази даних. - Ред.) В якийсь формат, можливо, Microsoft Word або Excel. Жодних аналізів, схоже, ніхто і не робив, або їх підсумки злили в каналізацію. Вони, мабуть, просто взяли старий чийсь файл і відредагували. Шкода, немає електронної версії, вона б усе довела. Для тих, хто в темі, все, що розповіли - тупо смішно. Всі знають, як виглядають файли експорту з БД, та й взагалі уявити, що в Eurolab підсумки аналізів набирають вручну... Не смішіть мої шкарпетки", - підсумував Скатерний.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Громадянство - всім, або Навіщо Кремлю роздавати паспорти в Донбасі", - ЗМІ

п’ятниця, 19 квітень 2019, 6:24

Росія може забезпечити Донецьк і Луганськ паспортами всього за півроку. Що з цим робити і чим це загрожує... "Что случилось. В российских регионах, граничащих с оккупированными украинскими областями, уже подготовили инфраструктуру, пишут российские жур...

Електромобілі наступають: Корейці показали міський автомобіль найближчого майбутнього (фото)

п’ятниця, 19 квітень 2019, 6:08

Корейська компанія Genesis представила в Нью-Йорку дуже цікаве купе Mint. Модель повинна показати нам бачення виробника компактних люксових машин наступного десятиліття. Спереду новинка віддалено нагадує Tesla Model 3, хоча корма з точки зору дизайну у...