Андрій Коболєв довго був упевнений, що ніхто його не звільнить, але йому дали зрозуміти, що він не господар Нафтогазу і це не його кишенькова компанія. Про це пише політолог Андрій Золотарьов, директор аналітичного центру «Третій сектор», зазначають Патріоти України.
28 квітня Кабмін провів засідання Загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України". За результатами засідання Загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК "Нафтогаз України" у 2020 році визнано незадовільною.
Відповідно з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів і представників держави в наглядовій раді НАК "Нафтогаз України", а також голови правління Коболєва.
З 2014 року Коболєв продемонстрував все на, що здатний. Ті цифри і показники, якими так хизувався цей "економічний геній" були отримані в результаті безбожної накрутки, коли в 10 разів зросли тарифи на газ для населення і промисловості.
А ось з іншими вимогами до нього якось не склалося. Ні зі збільшенням видобутку українського газу, ні з прозорістю роботи "Нафтогазу". Цей список можна продовжувати. Натомість замість 11,5 млрд.грн. чистий консолідований збиток групи компаній "Нафтогаз" в 2020 році склав 19 млрд грн.
При настільки вражаючих збитках топ-менеджмент і члени наглядової ради отримували захмарні зарплати і премії, що обчислювалися сотнями мільйонів гривень. Ось таке поєднання провальних результатів і турботи про себе коханих, вже саме по собі достатній привід, щоб отримати коліном під зад.
Мобілізаційний резерв України на сьогодні становить 3,7 млн людей. А загальна кількість громадян чоловічої статі віком від 25 до 60 років – 11,1 млн. Про це йдеться в інформації на інфографіці видання The Financial Times, передають Патріоти України. У ...
Українська інтерв'юерка та блогерка Раміна Есхакзай уперше поділилася, як закрутила роман з військовим, якого нещодавно показала уперше. Так, журналістка у власному проєкті "30" поділилася, що вона познайомилася з обранцем за допомогою звичайного листу...