Росіянка Ірина Болгар, яка проживає у Швейцарії, 29 серпня в Instagram розповіла нові подробиці конфлікту з генеральним директором месенджера Telegram Павлом Дуровим, від якого, за її словами, народила трьох дітей, передають Патріоти України.
Свій пост вона розмістила після того, як американський Forbes повідомив, що Дуров проходить як підозрюваний у кримінальній справі, порушеній у Швейцарії за позовом, котрий подала Болгар до суду Женеви.
"Наприкінці 2022 року Павло Дуров оголосив мені ультиматум із метою примусити мене до переїзду в ОАЕ проти моєї волі. Водночас він не запрошував переїхати до нього в Дубаї. На той час наші особисті стосунки вже фактично припинилися внаслідок низки подій, які сталися у 2021–2022 роках, – написав вона. – Дуров заблокував доступ до всіх карток, якими я користувалася протягом багатьох років на підставі нотаріально завірених безстрокових дозволів, що дають мені право витрачати до €150 тис. щомісяця. Він припинив оплачувати рахунки, які зазвичай він оплачував безпосередньо з банківських рахунків, такі як за освіту, подорожі, медичні витрати тощо".
За словами жінки, коли вона заявила, що захищатиме свої права й права дітей "у легальному полі", він відмовився підписувати згоди на продовження європейських імміграційних документів та оформлення нових для їхніх дітей. "Очевидно, щоб не дати нам можливості залишитися в Європі. На мою думку, ультиматум було поставлено з метою не допустити мого звернення до європейських судів для захисту своїх прав і прав наших дітей, – написала вона. – Далі він заблокував можливість особистого контакту і його приклад наслідувала його сім'я. Отже, він не залишив мені вибору, окрім як звернутися до трибуналу із захисту дітей і дорослих у Женеві, щоб насамперед дістати можливість самостійно терміново продовжити адміністративні документи дітей. Трибунал із захисту дітей та дорослих ініціював розслідування, проведене органами опіки Женеви, за результатами якого ухвалив рішення про позбавлення Дурова батьківських прав щодо наших трьох дітей".
Болгар заявила, що органи опіки неодноразово намагалися зв'язатися з Дуровим, але він не відповідав.
"Цікавий вибір імені: Лев XIII був людиною ХІХ століття, хто зробив значний внесок у перехід Католицької Церкви і конкретно Ватикану у нові умови XX століття. Вибір саме цього імені ніби обходить всі лінії XX століття після нього – дві світові війни, I...
Під час атаки Японії 7 грудня 1941 року на військово-морську базу Перл-Харбор на острові Оаху, коли загинули кілька тисяч американських військових, і Сполучені Штати були змушені вступити у Другу світову, там були моряки українського походження. Про це...