"Написано понад 100 років тому, але як добре характеризує "русскіх", у тому числі "хороших", - Голобуцький

"Творець Єврейського легіону у британській армії в 1СВ і лідер правого сіонізму Зеев Жаботінскій в перші роки 20 ст писав про вразливість російської імперії щодо українського питання", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Разрешение спора о национальном характере России почти всецело зависит от позиции, которую займет тридцатимиллионный украинский народ. Согласится он обрусеть – Россия пойдет по одной дороге, не согласится - она волей-неволей пойдет по другому пути. Прекрасно поняли это правые в Государственной Думе.

Когда решался вопрос о языках инородческой школы, они, смеху ради, голосовали даже «за» каких-то «шайтанов» и «казанских греков»; они даже не подняли рук против еврейского языка, очевидно, желая сделать весь законопроект ненавистным и неприемлемым для начальства; но когда речь зашла об украинском языке, они отбросили и паясничество, и хитроумные расчеты и просто подняли руки «против», ибо почуяли, что тут самое опасное место, решительный шаг, при котором ни шутки шутить, ни лукаво мудрствовать не приходится".
--
Написано понад 100 років тому - але як добре характеризує "русскіх", в тому числі "хороших" і нібито ліберальних, щодо нас! Вони дійсно намагатимуться нас знищити стільки ж, скільки існуватиме Росія".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Окупанти тікатимуть "брасом, кролем і по-собачому": Світан висловився про звільнення Криму 2023 року

вівторок, 26 вересень 2023, 9:48

Збройні сили України розпочнуть штурм для звільнення тимчасово окупованого Криму цього року. Це можна зробити, зайшовши на півострів через Армянськ (місто у Криму - ред.) і висадивши повітряний та морський десант. Про це "Главреду" розповів військовий...

В ISW розповіли про деградацію Балтійського флоту Росії

вівторок, 26 вересень 2023, 9:32

Американські аналітики зазначили, що три десантні кораблі Балтійського флоту було перерозподілено в Чорному морі, і вони не можуть повернутися у свої постійні порти базування. . Балтійський флот Росії серйозно постраждав через війну в Україні, і ві...