Православна церква України 29 березня за новим стилем вшановує пам'ять мученика Марка Арефусійського, преподобного Іона Пустельника і святого Євстахія Віфінійського. За старим стилем у цей день згадують мученика Савіна.
29 березня наші предки шанували березу. З раннього ранку приходили в березовий гай, збирали березовий сік і бруньки, прислухалися до звуків у стовпі. Якщо сокорух був рясним і шумним, то чекали на теплий квітень.
Для щастя і благополуччя в сім'ї в це свято варто посадити березу на подвір'ї. А якщо в домі є хворий, то для одужання його потрібно легенько вдарити гілкою берези.
З настанням весняного тепла українці пересаджували з саней у колісний транспорт. Селяни цього дня оглядали вози, за потреби лагодили та чистили. Також готували коней для упряжки, міняли їм підкови і розчісували гриви. Якщо для поїздок усе було готово, то чоловіки їздили в найближчі міста на базари за покупками.
Свято 29 березня дуже вдале для великих і дорогих покупок. Придбані речі принесуть радість і довго прослужать.
Невдалий день для посадки та пересадки квітів. Рослини не приживуться на новому місці.
Стригти волосся і нігті сьогодні не варто, щоб не було проблем зі здоров'ям.
Не можна сушити білизну та одяг на вулиці або на балконі.
Заборонено шкодити деревам, обрізати і рубати їх, ламати гілки.
Не піднімайте тяжкості 29 березня, інакше з'являться болі в спині.
Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...
Військові КНДР вже перебувають в окупованому Маріуполі та на захоплених росіянами територіях Харківської області. Про це повідомляє CNN із посиланням на джерело в СБУ, передають Патріоти України. За словами співрозмовника, до Маріуполя прибули "технічн...