
"Бахмут може видихнути? Не зовсім, звичайно, але все ж... Фіксується зменшення підрозділів приватної військової компанії "Вагнер" у районі Бахмута. Замість них дедалі більше вимальовується відновлених за рахунок частково мобілізованих підрозділів Збройних сил Російської Федерації", - пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:
"Складається таке враження, що Шойгу хоче поцупити у Прігожина медальку за окупацію Бахмута, яку вони, до речі, ніяк не можуть реалізувати вже понад пів року. Якщо раніше за Бахмут дохли мобіки та зеки, то тепер у м'ясорубку підуть чмобіки.
Звичайно, стежимо за ситуацією дуже уважно, але така рокіровка говорить багато про що. Нагадаю, що Прігожин нещодавно звертався до Міністерства оборони РФ з проханням надати йому чмобіків для компенсації втрат приватної військової компанії. Зеків не вистачало для повноцінного відновлення.
Тоді йому на Фрунзенській набережній відмовили, пославши у напрямку Луб'янки. Тепер і взагалі можуть відібрати бахмутську локацію. Тобто конфронтація наростає, при тому, що Прігожин явно просто так не віддасть Кужугету Бахмут. Інтрига!".
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...