Під Бахмутом розгортається інтрига, яка дозволить місту видихнути, - Злий Одесит

"Бахмут може видихнути? Не зовсім, звичайно, але все ж... Фіксується зменшення підрозділів приватної військової компанії "Вагнер" у районі Бахмута. Замість них дедалі більше вимальовується відновлених за рахунок частково мобілізованих підрозділів Збройних сил Російської Федерації", - пише військовий оглядач Олександр Коваленко (Злий Одесит) у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

"Складається таке враження, що Шойгу хоче поцупити у Прігожина медальку за окупацію Бахмута, яку вони, до речі, ніяк не можуть реалізувати вже понад пів року. Якщо раніше за Бахмут дохли мобіки та зеки, то тепер у м'ясорубку підуть чмобіки.

Інтрига, яку розв'яжуть ЗСУ

Звичайно, стежимо за ситуацією дуже уважно, але така рокіровка говорить багато про що. Нагадаю, що Прігожин нещодавно звертався до Міністерства оборони РФ з проханням надати йому чмобіків для компенсації втрат приватної військової компанії. Зеків не вистачало для повноцінного відновлення.

Тоді йому на Фрунзенській набережній відмовили, пославши у напрямку Луб'янки. Тепер і взагалі можуть відібрати бахмутську локацію. Тобто конфронтація наростає, при тому, що Прігожин явно просто так не віддасть Кужугету Бахмут. Інтрига!".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на декількох ділянках фронту

середа, 27 вересень 2023, 0:55

Варто зауважити, що, попри критику контрнаступу Збройних сил України, яка останні тижні звучить в західних ЗМІ, українські сили мають постійне стійке просування вперед. Незважаючи на всі заяви про уповільнений темп українського контрнаступу, події розвива

В задачі російського балета ніколи не входила підготовка для вторгнення в країну, де той балет гастролює, - журналіст

середа, 27 вересень 2023, 0:30

"Мене дивує, як люди репостять красиві фрази, навіть не задумуючись – а чи відповідають вони дійсності? Може, я знаю якісь контрприклади? «Спочатку заходить російський балет, потім російські танки». Дуже красива фраза, аж шкода, що повна чухня", - пише...