Эпоха плешивого дерзкого пошляка подходит к концу. Путин стоял перед Макроном, как престарелый двоечник перед молодым учителем, - Сотник

Журналіст наголошує, що у підсумку Путін видав державну таємницю братви: "Якщо не знімете санкції - будемо тероризувати Донбас і Україну й надалі. Так що краще пом'якшуйте, а то продовжимо гадити з подвоєною силою".

Путін і Макрон під час прес-конференції у Версалі. Ілюстрація:http://budukursi.in.ua/

"По итогам отповеди Макрона Путину." - пише у своєму Facebook російський журналіст Олександр Сотник, передають Патріоти України, продовжуючи:

Выпорол да еще и поглумился. А "великий и непревзойденный" стоял перед ним, как престарелый двоечник перед молодым учителем, и утирался. Сглатывал и почесывал непутевый черепок. В итоге – выдал государственную тайну братвы: "Если не снимете санкции – будем терроризировать Донбасс и Украину и в дальнейшем. Так что лучше смягчайте, а то продолжим гадить с удвоенной силой..."

Насчет "удвоенной силы" – это, конечно, понты. Никакой "удвоенности", учитывая скорое обрушение цен на нефть и похороны рубля, не будет. Западу даже не придется объявлять эмбарго на российские энергоносители.

Во-первых, энергозависимость и так снизилась, а во-вторых, инвесторы уже ломанулись из нефтяного сектора, и осенью цены на нефть уверенно пойдут вниз, а значит – хана рублю и, собственно, путиномике. Хана лояльности обнищавшего населения. Да и просто – хана.

Эпоха плешивого дерзкого пошляка подходит к концу. А раскол "илитки" будет впечатляющим. Собственно, он уже идет. Лето будет насыщенным событиями. Будет весело и страшно – впрочем, как всегда.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як точно відрізнити підробку від сиру і не "нарватися" на сирний продукт

понеділок, 17 травень 2021, 6:10

Якщо при нарізці продукту на ножі залишається жирна консистенція – це вірна ознака. Чого саме? Напередодні великого свята Великодня ми вже зараз замислюємося над тим, що ж приготувати і, що смачного купити до столу. І, звичайно ж, як обійтися без арома...

Недоспав - вбив мозок і швидко постарів, - дослідження

понеділок, 17 травень 2021, 5:45

Які хвороби тягне за собою недосипання. Мозок людини, який спить лише чотири години на добу, в середньому на вісім років старший, ніж мозок людини, який добре висипається. Про це свідчить дослідження медичної журналістки Ільке де Бішоп, опубліковане у ...