"Путін - шахматист, він вже розклав фігури для наступної партії", - волонтер пророкує нові теракти

Семен Кабакаєв переконаний, що Путін намагається викликати почуття страху і емоційну напруженість, залякати суспільство.

Вибух в метро Санкт-Петербурга. Фото: ВКонтакте.

Світ буде приголомшений від нових ударів і вони будуть ще страшнішими, ніж теракт в Пітері, уряд Кремля використовує стратегію дестабілізації. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив волонтер, координатор групи "Стоп терор" Семен Кабакаєв, пишуть Патріоти України.

За його словами, президент Російської Федерації намагається викликати почуття страху і емоційну напруженість, залякати суспільство.

"Режим Асада заявив, що не причетний до обстрілу з хімічної зброї. Путін ніколи не визнає такого. Мабуть, спишуть це на терористів. Дуже легкий шлях. Але це дуже небезпечна гра, яка може привести до тих прецедентів, з якими буде складно впоратися всьому світу", - написав він.

За словами Кабакаєва, Путін на Україні тренує сухопутні операції, в Сирії - повітряні. "Я багато кому кажу, що потрібно зрозуміти, де будуть проходити морські. Розставивши "шахові дошки", він підсилює ескалацію в тому чи іншому регіоні, жертвуючи мирним населенням, дітьми та жінками. У них немає принципів і честі, це вже не офіцери і не противник", - пише волонтер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Экономическая катастрофа близко: пирамида из долговых обязательств Украины рухнет, а за ней и курс гривни", - експерт

понеділок, 17 травень 2021, 16:29

"Вопреки ожиданиям и вопреки тому, что по прогнозу, заложенному в расчетах бюджета, до конца года курс гривны достигнет 29 гривен за доллар, вдруг начался откат. И на сегодня все украинские валютчики - и банковские, и работающие в бизнесе - пребывают в...

Ісландський вулкан Фаградальсфьядль прокинувся - і його виставили на продаж

понеділок, 17 травень 2021, 15:44

Вчені кажуть, що вулкан Фаградальсфьялл може вивергати лаву роками. Його відвідали вже понад 10 тисяч туристів. Ісландська сім'я, що володіє землею, на якій знаходиться вулкан Фаградальсфьядль, що прокинувся в березні, вирішила виставити ділянку на про...