«Микола Ішков на собі відчув ставлення маріупольців до російських окупантів. Він приїхав до тимчасово окупованого Маріуполя, де його зустріли не з хлібом і сіллю, а ударом ломом по голові», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що Ішков потрапив до лікарні зі струсом мозку, а нападники не затримані. Представник країни-агресора заявив, що на нього напали жителі українського міста, які чекають на звільнення від російської окупації. «Сам росіянин заявив, що це зробили „ждуни“. Так він назвав маріупольців, які очікують повернення міста в Україну», — пише міськрада.
Микола Ішков у 2022 році балотувався в міські депутати Курська від партії Справедлива Росія, однак зняв свою кандидатуру. Як повідомляє міськрада, росіянин перекваліфікувався на активіста і їздить окупованими територіями, але «тепер, мабуть, не буде».
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...